top feature image

BUKS: Nie tylko piłka nożna

Piłka nożna jest sportem wymagającym wielu umiejętności.
Dzięki współpracy z UKS Suples Pruszków Nasi zawodnicy rozwijają zwinność, gibkość, siłę oraz wytrzymałość.
Obserwując zaangażowanie podczas zajęć, niebawem spodziewamy się ekwilibrystycznych cieszynek.

top feature image

Wycofanie drużyny BUKS Pruszków z rozgrywek piłkarskich B klasy

Zarząd klubu BUKS Pruszków informuje, że w związku z rezygnacją trenera seniorów z prowadzenia drużyny, oraz wobec wysokich kosztów utrzymania amatorskiej drużyny seniorskiej , podjęta została decyzja o wyfoniu drużyny BUKS Pruszków z ligi B klasy , oraz z gry w Pucharze Polski.

W sezonie 2021/2022 klub BUKS Pruszków postanowił skupić się na zabezpieczeniu warunków do funkcjonowania piłkarskich drużyn dziecięcych z roczników 2011/2012 oraz 2014/2015.

top feature image

B klasa: Jest zwycięstwo!!!

W piątym meczu rundy rewanżowej sezonu 2020/2021 w sobotę 15 maja 2021 roku BUKS Pruszków zmierzył się z Victorią Głosków.

Rywal Vicotia pewnie biorąc pod uwagę nasze zerowe osiągnięcia punktowe na boisku na wiosnę, a może w efekcie nocnej radości popandemicznej :), lekko nasz zlekceważył i przyjechał z niewielką kadrą meczową, aczkolwiek 11 miał do gry:).

BUKS od początku meczu chciał wygrać i przełamać złą passę . Strzelił pierwszy bramkę i….. WRESZCIE ZWYCIĘŻYŁ. Nie był to mecz , który będziemy wspominać latami:), raczej mecz błędów. ale najważniejsze że pierwszy zwycięski dla BUKS Pruszków po okresie pandemii. Teraz już tylko będzie lepiej!!!

BUKS wygrał 5 do 2 z Victorią Głosków.

Bramki dla BUKS strzelili: Dominik Andrzejak, Bartek Witasek -2, Mateusz Wójciuk, Michał Szmyd.

Gratulacje dla drużyny i trenera. Za tydzień w sobotę o godz 14 w Zielonkach chcemy tak samo z liderem Naprzód II Stare Babice!!!!

top feature image

Nowy sezon BUKS Pruszków w B klasie

Poznaliśmy już cały skład naszej grupy ligowej na sezon 2020/2021! 🔥

B klasa Grupa IV (16 zespołów)

Dotychczasowe zespoły: BUKS Pruszków, FC Komorów, FC Płochocin, Guzovia Guzów, KS II Teresin, Milan II Milanówek, Naprzód II Stare Babice, Orion Cegłów, Relax Radziwiłłów, Sokół Budki Piaseckie, UKS Borzęcin, UKS Łady

Zespoły przeniesione: SRS Zamienie (z grupy II)

Nowe zespoły: KS II Raszyn, UKS Ołtarzew, Victoria Głosków

W pierwszej kolejce, która jest zaplanowana na 8/9 sierpnia zmierzymy się na wyjeździe z beniaminkiem naszej grupy – zespołem UKS Ołtarzew 🔥🔥🔥

Czekamy na rywalizację, nie pękamy 💪 💪 💪 💪 🔥

Czas zacząć bój o awans!!! Wysokie cele dają satysfakcje  

 

top feature image

Drugi sparing BUKS w okresie przygotowawczym

Zespół seniorów BUKS Pruszków rozegrał w sobotę 27.06 o godz 12:30 drugi sparing w okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni na zakończenie drugiego miesiąca treningów po okresie przerwy ze względu na pandemię, podejmowali na własnym boisku na obiekcie MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4, zespół Klub Sportowy Marymont 1911 Warszawa.

Sobotni pojedynek zakończył się wynikiem 3:5 dla zespołu z Warszawy. Decydujące znaczenie miała pierwsza połowa, w której goście strzelili cztery bramki, przy żadnej zespołu gospodarzy.

Po zmianie stron BUKS pokazał , że też umie grać w piłkę i strzelać bramki. Ważne również, że z tyłu w obronie było więcej ładu i organizacji gry defensywnej. Bramki dla BUKS strzelili dwie K. Jankiewicz oraz jedną M. Wójcicki. Dla Wójcickiego zawodnika z rocznika 2004 był to pierwszy kontakt z seniorską piłką. Cieszy również fakt, że pozostali juniorzy BUKS z rocznika 2002 zaprezentowali się  z dobrej strony.

Ogólnie można podsumować sparing :Dalej sprawdzamy, testujemy i zgrywamy drużynę 🔥⚽.

W dzisiejszym meczu wystąpiło dwóch zawodników testowanych, którzy być może wkrótce zasilają nasz zespół .

Zapraszamy kolejnych chętnych do gry w BUKS.

Dziękujemy drużynie z Marymontu za spotkanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie .

 

Kadra zespołu BUKS oraz bramki BUKS z meczu z Marymontem

 

 

top feature image

Powrót do gry seniorów BUKS Pruszków

W pierwszym sparingu po przerwie związanej z koronawirusem, BUKS Pruszków zmierzył się na wyjeździe z Orionem Cegłów. Gospodarze wygrali 3 do 1. Jedyną bramkę dla BUKS zdobył Przemek Staniak.

Zagrali w barwach BUKS:

Dominik Andrzejak, Michał Łukasiak, Dominik Jakubik, Damian Sułek, Roman Baleja, Karol Wulczyński, Mateusz Call, Filip Nuszkiewicz, Bartek Witasek, Mateusz Wojciuk, Wojtek Szataniak, Krzysiek Protasiuk, Łukas Sot, , Przemek Staniak (1 bramka), zawodnik testowany.

 

top feature image

Decyzją PZPN koniec sezonu w rozgrywkach niższych lig

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

 

Ostateczna tabela BUKS B klasa w sezonie 2019/2020