top feature image

BUKS 2011: liga MZPN

Sobotni pojedynek z OLIMP Szkółka Piłkarska okazał się bradzo wymagającym dla Naszych Młodzików. Pomimo dobrej postawy w pierwszej połowie, druga zdecydowanie należała do przyjezdnych.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej walce o awans.

top feature image

BUKS2011: mecz ligowy ze Zniczem

W 3 kolejce IV ligi młodzików BUKS Pruszków zagrał na własnym boisku z 3 zespołem Znicza Pruszków.

W pierwszej połowie BUKS był w stanie podjąć rękawice i walczyć jak równy z równym. Gdyby nie błąd indywidualny w ostatniej minucie przy rogu, to BUKS miałby remis do przerwy. Niestety w drugiej połowie BUKS-iarze jakby nie weszli w mecz, a może zmęczenie było decydujące , bo zwyczajnie Znicz odjechał strzelając kolejne 4 bramki.

Szkoda, ale trzeba wziąć na klatę błędy, wynik i podnieść się do następnego meczu. Za tydzień, w sobotę w Nowej Wsi zespół BUKS dostanie szansę na pokazanie się z lepszej strony w meczu z FC Komorów.

top feature image

BUKS 2011: liga MZPN – mecz z Berlinem

W derbach Pruszkowskiego os. Staszica i okolic, Nasze Młodziki zmierzyły się z BerlinSport .

Mecz z serii z piekła prawie do nieba. Prawie, bo z 0:3 doprowadzić do 3:3 i jeszcze wywalczyć rzut wolny z linii pola karnego, to już krok od bram szczęścia.

Ojjjj, ale to były emocje.

Czy remis jest uczciwym wynikiem tego spotkania 🤔, to nie ma żadnego znaczenia !!!

Liczy się aktywnie spedziny czas, zarówno przez zawodników jak i rodziców/kibiców którzy ciśnienie mieli podwyższone do ostatniego gwizdka.

Brawa dla młodych piłkarzy obu drużyn 👏👏👏

top feature image

BUKS 2011: liga MZPN

BUKS 2011: liga MZPN.

Drużyna rocznika 2011 również rozpoczęła zmagania w lidze Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedzielę w meczu z Akademia KS Ursus Naszych Młodzików, było sporo emocji oraz goli, a na koniec wiele uśmiechu i radości.

Wracając z kompletem punktów, chłopcy z optymizmem patrzą w przyszłości.