top feature image

BUKS 2014/15: zagrali dla WOŚP

W ramach turnieju „Światełko do Nieba” na Warszawskim Targówku Nasi chłopcy zmierzyli się z Pogoń Grodzisk Maz., KS Grom oraz KS Ursus. Każdy mecz przyniósł mnóstwo nauki i doświadczeń, dzisiaj jednak najważniejsze było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszy powrót chłopców którzy od dłuższego czasu nie mogli brać udziału w zajęciach.

Brawo zespół BUKS2014

top feature image

Nowy trener seniorów BUKS Pruszków

Z przyjemnością informujemy, że nowym trenerem zespołu seniorów BUKS Pruszków został nasz zawodnik Rafał Zbiciak👔🔥
To trenerski debiut Rafała, który będzie  łączył rolę zawodnika oraz grającego trenera.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i samych sukcesów z BUKS Pruszków! 🔥

top feature image

Charytatywny turniej piłki nożnej 5-osobowej ku pamięci Mateusza Jacak!!!!

W piątek 13 września 2018 nasz klub BUKS Pruszków włączył się w akcję wsparcia rodziny Mateusza Jacak i uczestniczył w charytatywnym turnieju organizowanym przez Playarena Pruszków na SP nr 3 w Pruszkowie.

 

Najważniejszym celem uczestnictwa klubu BUKS w turnieju było pokazanie jedności piłkarzy , dodania otuchy rodzinie zmarłego Mateusza, byłego zawodnika ZNICZ-a Pruszków. Jako piłkarze łączymy się w bólu i smutku i wyrażamy najszczersze kondolencje dla całej rodziny Mateusza oraz dla wszystkich jego przyjaciół i znajomych.

W turnieju nie chodziło o zwycięstwo na małym placu (choć podbudowanie się mentalne, że się jednak umie grać w piłkę zawsze dobrze robi:), ale o grę w szczytnym celu!

BUKS Pruszków wystawił dwie drużyny: BUKS seniorzy i BUKS młodzi- rocznik 2002 i młodsi. Jedni i drudzy pokazali się z dobrej strony i godnie reprezentowali dopiero budujący swój wizerunek klub BUKS Pruszków.

O sile klubu BUKS Pruszków niech świadczy fakt, że Seniorzy BUKS – startujący po raz pierwszy na małym boisku – po 4 grach awansowali do finału, gdzie dopiero w finale musieli uznać wyższość zespołu GADP Pruszków. BUKS nie wygrał, a jednak Wszyscy byli w turnieju zwycięzcy, bo byliśmy razem!!!!

Zarząd BUKS Pruszków dziękuje wszystkim uczestniczącym w turnieju swoim zawodnikom za zaangażowanie i wsparcie akcji ku pamięci Mateusza.

top feature image

WAKACJE! PRZERWA W TRENINGACH!

Serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za wspólne wysiłki w zafunkcjonowaniu klubu sportowego BUKS Pruszków.

Pokazaliście już, że chcecie, że lubicie, że zależy Wam na grze w piłkę. Nie boicie się wyzwań i już pod koniec sierpnia dostaniecie możliwość cotygodniowej gry w lidze. Dokładne informacje z kim będziemy grali i kiedy podane zostaną na stronie.

Powrót do treningów w środę 16 sierpnia ok. godz. 20 na stadionie MOS Pruszków. Zapraszamy obecnych zawodników BUKS-u i chętnych nowych graczy!!!

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI I SZCZĘŚLIWEGO POWROTU DO GRY 🙂