top feature image

Na początek… remis

Dzisiaj mamy 9.08.2020, a więc dzień, w którym rozpoczynamy sezon 2020/2021. W pierwszym meczu ligowym w B KLASIE BUKS Pruszków zmierzył się na wyjeździe z debiutującym w lidze UKS OŁTARZEW. Mecz zakończył się wynikiem 1 do 1. Bramkę dla BUKS-u zdobył Bartek Sikorski .

Link do galerii: http://bukspruszkow.com.pl/galeria/gallery/1787/

vs

Wyniki

Klub1 połowa2 połowaBramkiWynik
UKS Ołtarzew101Remis
BUKS Pruszków011Remis
top feature image

W kolejnym sparingu z KP Józefowianką lepiej, ale BUKS też na tarczy

Przegrywamy dzisiejszy sparing z KP Józefowianką 0:2. Był to pierwszy mecz po pandemii z kibicami na naszym  boisku MOS Pruszków. Przy licznie zgromadzonej publiczności, młoda drużyna BUKS powalczyła i nie dała się stłamsić gościom z A klasy (warto wspomnieć, że rywale to jeden z faworytów do awansu do okręgówki).

W dzisiejszym sparingu mieliśmy do dyspozycji 4 seniorów oraz kilku testowanych doświadczonych graczy.  Resztę składu uzupełniali juniorzy z roczników 2002-2004.  🔥

Drużynie KP Józefowiance dziękujemy za spotkanie oraz życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie .

A już w sobotę o godz 11 kolejny test mecz na naszym obiekcie. Zapraszamy kibiców na stadion MOS Pruszków do wsparcia BUKS-iarzy w starciu z GKS Dąbrówką.

top feature image

Juniorzy BUKS Pruszków rocznik 2002 będą doskonalić swoje umiejętności w lidze wojewódzkiej

Młodzi zawodnicy BUKS Pruszków na jesieni w sezonie 2020/2021 zagrają w I lidze wojewódzkiej. Cierpliwość, praca, wytrwałość i niezałamywanie się przeciwnościami losu , dało w efekcie dla chłopaków grających w większości dopiero od 3 lat w piłkę, nagrodę w postaci możliwości zmierzenia się z zespołami z całego województwa mazowieckiego: KS Mszczonowianka, GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, MKS Agrykola Warszawa, AP Żyrardowianka, LKS Jedność Żabieniec, KS Warka, GKS Kraska Jasieniec.

Pierwszy mecz 15/16 sierpnia na wyjeździe z Jednością Żabieniec. Cały terminarz tutaj.

Gratulujemy i czekamy na więcej!!! Może awans do ekstraklasy…..

 

top feature image

Kolejny sparing BUKS na tarczy

W meczu sparingowym BUKS  Pruszków  przegrał 5-1  (1-0) z GROM Prace Małe. Mecz odbył się w Pracach Małych. Ze względu na okres wakacyjny w składzie BUKS zagrała duża ilość juniorów.

Pomimo, że wynik bardzo niekorzystny dla BUKS, było to ciekawe spotkanie. Można powiedzieć, że wynik nie do końca odzwierciedlał co działo się na boisku. BUKS prowadził grę, był więcej przy piłce, tworzył sytuację podbramkowe (szczególnie w pierwszej połowie) , a bramki strzelali gospodarze. Warto wyciągnąć wnioski i w następnym meczu zmniejszyć ilość prostych błędów indywidualnych powodujących szybkie ataki, szybciej kasować kontrataki rywali oraz poprawić skuteczność pod bramką przeciwnika.

Ważne , że młodość i doświadczenie BUKS zaczyna iść w parze. Jest czas na kolejne eksperymenty i próby by było lepiej w lidze.

Jedyną bramkę dla BUKS zdobył Stasiek Brzostowski.

 

Kolejny sparing BUKS zagra już w środę o godz. 19 na własnym boisku z Józefowianką. Zapraszamy kibiców. Już można wspólnie odpocząć i mieć dobrą rozrywkę na trybunach obiektu MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4.

 

 

top feature image

Nowy sezon BUKS Pruszków w B klasie

Poznaliśmy już cały skład naszej grupy ligowej na sezon 2020/2021! 🔥

B klasa Grupa IV (16 zespołów)

Dotychczasowe zespoły: BUKS Pruszków, FC Komorów, FC Płochocin, Guzovia Guzów, KS II Teresin, Milan II Milanówek, Naprzód II Stare Babice, Orion Cegłów, Relax Radziwiłłów, Sokół Budki Piaseckie, UKS Borzęcin, UKS Łady

Zespoły przeniesione: SRS Zamienie (z grupy II)

Nowe zespoły: KS II Raszyn, UKS Ołtarzew, Victoria Głosków

W pierwszej kolejce, która jest zaplanowana na 8/9 sierpnia zmierzymy się na wyjeździe z beniaminkiem naszej grupy – zespołem UKS Ołtarzew 🔥🔥🔥

Czekamy na rywalizację, nie pękamy 💪 💪 💪 💪 🔥

Czas zacząć bój o awans!!! Wysokie cele dają satysfakcje  

 

top feature image

Pierwszy sparing BUKS z tarczą

W czwartkowy wieczór 9 lipca  drużyna BUKS-u grająca w B klasie zmierzyła się na wyjeździe w Płochocinie z zespołem AKS FC Płochocin.

Po raz pierwszy w okresie przygotowawczym zespół z Pruszkowa poczuł smak zwycięstwa pokonując gospodarzy 3 do 1.

Dla BUKS-u strzelali bramki: Call,  Brzostowski, zawodnik testowany.

 

top feature image

III miejsce BUKS2011 w turnieju w Zielonkach

Garwolin Cup w Zielonkach

Podczas dzisiejszego turnieju było wszystko, słońce , deszcz  i burze . Były przegrane , remisy i zwycięstwa .
Wszystko to złożyło się na widowisko piłkarskie na najwyższym poziomie.

A zawodnikom BUKS-u 2011 pozwoliło to na zdobycie brązowego medalu .

Dziękujemy wszystkim za rywalizację w sportowym duchu UKS Błyskawica WarszawaPogoń Grodzisk MazowieckiStegny WyszogródKS Partyzant LesznoUKS BorzęcinTajfun BrochówNaprzód Stare Babice.

Gratulujemy młodym zawodnikom BUKS !!!!Brawo!

Zapraszamy chętnych z rocznika 2011 na wspólne treningi w lipcu i sierpniu. Można przyjść, potrenować z chłopami z BUKS i zobaczyć, może warto zostać na dłużej. Zaprasza trener Sławek. Kontakt tel:695-082-679

top feature image

Drugi sparing BUKS w okresie przygotowawczym

Zespół seniorów BUKS Pruszków rozegrał w sobotę 27.06 o godz 12:30 drugi sparing w okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni na zakończenie drugiego miesiąca treningów po okresie przerwy ze względu na pandemię, podejmowali na własnym boisku na obiekcie MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4, zespół Klub Sportowy Marymont 1911 Warszawa.

Sobotni pojedynek zakończył się wynikiem 3:5 dla zespołu z Warszawy. Decydujące znaczenie miała pierwsza połowa, w której goście strzelili cztery bramki, przy żadnej zespołu gospodarzy.

Po zmianie stron BUKS pokazał , że też umie grać w piłkę i strzelać bramki. Ważne również, że z tyłu w obronie było więcej ładu i organizacji gry defensywnej. Bramki dla BUKS strzelili dwie K. Jankiewicz oraz jedną M. Wójcicki. Dla Wójcickiego zawodnika z rocznika 2004 był to pierwszy kontakt z seniorską piłką. Cieszy również fakt, że pozostali juniorzy BUKS z rocznika 2002 zaprezentowali się  z dobrej strony.

Ogólnie można podsumować sparing :Dalej sprawdzamy, testujemy i zgrywamy drużynę 🔥⚽.

W dzisiejszym meczu wystąpiło dwóch zawodników testowanych, którzy być może wkrótce zasilają nasz zespół .

Zapraszamy kolejnych chętnych do gry w BUKS.

Dziękujemy drużynie z Marymontu za spotkanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie .

 

Kadra zespołu BUKS oraz bramki BUKS z meczu z Marymontem