top feature image

BUKS2011: zakończenie sezonu 2021/2022 turniejem międzynarodowym w Legionowie

Sezon 2021/22 przeszedł do historii ⚽⌛Do samego końca walczyliśmy o postęp i goniliśmy króliczka :):). W ostatnim dniu sezonu – już w wakacje – drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała w turnieju międzynarodowym w Legionowie. Jedną z drużyn uczestników turnieju był Maccabi Shefara’am. Temu mocnemu zespołowi BUKS też strzelił bramkę:):).

To był bardzo dobry sezon 💪🔝Dziękujemy za niezapomniane emocje i widzimy się niebawem! 😉👊

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NOWYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO BUKS PRUSZKÓW ROCZNIK 2011.

kontakt z trenerem:605-520-852

Najlepsi zawodnicy turnieju , w tym Adrian Nyc
medale dla BUKS2011
najważniejsza była gra – nauka gry po 9 na 9
top feature image

BUKS 2014: śladem starszych kolegów

W sobotę 11 czerwca 2022 roku odbył się rewanżowy mecz BUKS contra Znicz w roczniku 2014.

Było to kolejny mecz kolegów ze szkoły, przedszkola czy podwórka. Dlatego też mecz był pełen uśmiechów i radości z gry. Wraz z ostatnim gwizdkiem bardziej zadowoleni byli zawodnicy BUKS-u, dając pokaz skuteczniej gry zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Brawo chłopcy 👏💪

top feature image

BUKS2011: na koniec ligi zwycięstwo z OLIMP Brwinów

W ostatnim meczu sezonu 2021/2022 BUKS Pruszków rocznik 2011 potwierdził swoje umiejętności gry w piłkę w meczu rewanżowym z OLIMP Brwinów.

Ciężko jest się skoncentrować na meczu w środku tygodnia, po dniu szkoły. A jednak BUKS2011 w czwartek 14 czerwca 2022 roku od początku meczu z OLIMP Brwinów prowadził grę i panował nad wynikiem. Będąc obiektywnym, należy podkreślić , że rywal nie dał się zdominować i prawie do końca był blisko. Liderzy BUKS2011 jednak nie pozwolili na stratę uzyskanej przewagi co szczególnie cieszy trenera, że co raz więcej chłopców pamięta , rozumie i potrafi zrealizować defensywne zasady gry na danych pozycjach :). Strata tylko 3 bramek, w tym jednej samobójczej , daje nadzieję na budowanie zespołu na kolejny sezon.

Oczywiście nie można zapominać o ofensywie , ale biorąc pod uwagę liczbę sytuacji pod bramką OLIMP-u, można powiedzieć , że wykończenie , finalizacja akcji nie była jeszcze na ocenę sześć, mimo, że bramkarz rywali wyjmował tyle razy piłkę z własnej bramki:):). Brakowało cierpliwości, spokoju. I na te zmiany trener liczy w następnym sezonie BUKS!!!

Warto jednak przypomnieć , że BUKS2011 wygrał z OLIMP Brwinów i ex aequo ze Zniczem zajął pierwsze miejsce w lidze orlików rocznik 2011 (jedyny przegrany mecz w lidze ze ZNICZem u siebie, ale zrewanżowaliśmy się ZNICZ-owi zwycięstwem na ich boisku).

Gratulacje dla zawodników BUKS za ten mecz i za cały sezon!!! Dziękujemy rodzicom chłopców z BUKS za co raz większe zaangażowanie w piłkę. Trener BUKS2011 bardzo liczy, że będzie ono co najmniej takie same w tych trudniejszych zimnych, deszczowych miesiącach…….

Dziękujemy drużynie OLIMP Brwinów za sportową rywalizację i wyzwania pozwalające na rozwój przyszłych gwiazd Polskiej piłki nożnej. Najpierw trzeba chcieć, potem trzeba zacząć próbować i grać, grać!!!

Brawo BUKS Pruszków!!!!

top feature image

BUKS2014: derby z Legionem Pruszków na remis

W tygodniu , w czwartek 9 czerwca w zaległym spotkaniu Legion Pruszków zagrał z BUKS Pruszków. Oba zespoły trenują na tym samym obiekcie MOS Pruszków, przy okazji zawodnicy znają się z gier podwórkowych, oraz ze szkoły. Dlatego można się było spodziewać naprawdę zaciętej gry.

W pierwszej połowie meczu większe zaangażowanie oraz wolę zwycięstwa przejawiali zawodnicy Legionu. W drugiej części spotkania to zawodnicy BUKS odnaleźli w sobie więcej determinacji, koncentracji i co ważniejsze skuteczności, zamiast obijać poprzeczkę i słupki zaczęli trafiać do bramki.
Efektem tego jest zasłużony remis.

Brawo dla zawodników 👏💪

top feature image

BUKS2011: tak się bawi i wygrywa BUKS Pruszków na Zniczu!!!

W sobotę 11 czerwca 2022 roku drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała rewanżowy mecz w derbach miasta ze Znicz-em Pruszków.

Był to naprawdę dobry mecz w wykonaniu BUKS-iarzy. Już w pierwszej kwarcie meczu, gospodarze spotkania zobaczyli , że BUKS się nie przestraszył nazwy ZNICZ i grał dobrze w defensywie, poprzez dobrze zorganizowany pressing i …pomysłowy atak. Bramki BUKS w tej kwarcie nie strzelił, ale i nie dał się zaskoczyć. To bardzo dodało pewności siebie BUKS-iarzom. Nawet pomimo, że co najmniej kilku BUKS-iarzy mocno w tej kwarcie się zmordowało, a nawet z wysiłku dostali kolki, to nie pękli. 💪🏻🥇🏆

A w kolejnych kwartach było już lepiej dla BUKS. W pewnym momencie BUKS prowadził na boisku rywala 3 do 0 i był w gwiazdach. 🙂

Jednak ZNICZ walczył do końca , wykorzystał pewne niedociągnięcia defensywne BUKS-u i zrobiło się 2 do 3 . Emocje, groźna kontuzja naszego napastnika Adriana (liczymy , że ból minie szybko Adrian i nie stało się nic wyłączającego Cię z gry), a na końcu wybuch radości. Gratulacje BUKS2011 !!! JEST PROGRESS, TAK TRZYMAĆ!!! A jednak można wygrać ze ZNICZ-em na ZNICZ-u. Da się!!! DUMA I RADOŚĆ .Dziękujemy 🙂.

Kto był, ten widział, angażował się i cieszył się. Nawet Ci jeszcze mniej grający wiedzą , że jest fajnie być w drużynie BUKS2011. Dużo piłki, trenowania w turniejach, sparingach, a czym więcej angażowania się, tym więcej grania!!!

A WSZYSCY, KTÓRZY CHCĄ zobaczyć i poczuć TO SAMO CZYLI prawdziwą piłkę nożna drużynową, graną dla czystej radości gry, TO ZAPRASZAMY do BUKS Pruszków rocznik 2011.

top feature image

BUKS2011: gramy 9 na 9

Intensywnie, tak możemy opisać niedzielę w BUKS w roczniku 2011💥💪

W wolny weekend od meczu ligowego, BUKS-iarze z 2011 zagrali na boisku MOS Pruszków sparing w grze po 9 z PIAST PIASTÓW. Były to bardzo intensywne zawody, dużo biegania w słońcu, na boisku jakie będzie co tydzień w meczach ligowych już od września :). BUKS-iarzy duży plac gry nie przestraszył, jako że KOCHAJĄ GRAĆ. Oczywiście jeszcze z pomocą trenera, poprzez narzucenie swoim donośnym głosem taktyki, sposobu gry:):). Początki są całkiem nowe, inne odległości, nowe pozycje niż dotychczas i trzeba wskazać zadania kto co ma robić….. Jednak chłopcy szybko się adaptują i uczą. Widać postępy z każdym takim meczem!!!

A kibicom też się chyba podobało, jako że oglądanie z wysokości trybun gry po całej szerokości i prawie po całej długości boiska, jest już całkiem ciekawe……oczywiście jeśli zespoły grają w piłkę:):). A BUKS MUSI I CHCE GRAĆ W PIŁKĘ!!!!

BRAWO DRUŻYNA .

Dziękujemy za grę I przybycie na mecz zespołowi PIAST Piastów👍

top feature image

BUKS2014: wspinaczka na OLIMP bez powodzenia

W sobotę 4 czerwca 2022 roku, w samo południe drużyna BUKS-u rocznik 2014 zagrała u siebie na boisku MOS Pruszków mecz ligowy z zawodnikami OLIMP Brwinów.

Mecz zapowiadał się na bardzo ciężki, przeciwnik to naprawdę dobra drużyna, a BUKS dysponował bardzo okrojonym składem. Zaledwie sześciu BUKS-iarzy walczyło ze wszystkich sił, nawet wyszli na prowadzenie. Niestety im wyżej, tym Olimp był bardziej stromy. Ostatecznie goście okazali się dzisiaj górą nie do zdobycia.

Drużynie Olimp-u dziękujemy za mecz, a zawodnikom BUKS-u życzymy wytrwałości w pracy na treningach i większego zaangażowania rodziców kolegów z drużyny, by w kolejnych grach BUKS2014 miał dużo chętnych do gry!!!!

top feature image

BUKS2011: rewanż z Jaguarem Michałowice z uśmiechem i w przyjemnej atmosferze

W czwartek o godzinie 17:30 do tego na wyjeździe, BUKS rocznik 2011 zmierzył się z Jaguarem Michałowice. Wielkie wyzwanie dla rodziców BUKS by dowieść chłopaków na mecz i udało się to prawie w 100%. WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla tatusiów, mam, braci, że daliście radę i BUKS-iarze zagrali mecz.

A zespół BUKS-u zagrał bardzo dobre zawody!!! Pomimo, że grał bez nominalnego bramkarza, BUKS-iarze wyszli na mecz zmotywowani i głodni gry co poskutkowało wieloma bramkami. Każdy chciał grać i nikt nie chciał schodzić z boiska. Kilku nowych chłopców zaliczyło debiut w BUKS-ie. Odnośnie obsady pozycji bramkarza…..chętnych do spróbowania sił jako bramkarz BUKS było tyle, że trener musiał wybierać:):).

Wielkie brawa dla chłopców, bo naprawdę widać było chęci i zaangażowanie. Wynik końcowy mało istotny, ważne , że była radość i gra w piłkę!!

top feature image

BUKS2011: Turniej piłkarski na Krzakach Czaplinkowskich w weekend 28-29 maja

Wolny weekend od meczów ligowych nie oznacza braku piłki w BUKS-ie w roczniku 2011 :):):).

W sobotę i niedzielę w ostatni weekend maja, w deszczu, słońcu i często pod wiatr, drużyna BUKS-u uczestniczyła w turnieju piłkarskim w Krzakach Czaplinowskich. Turniej był o tyle ciekawy, że uczestniczyło w nim 20 zespołów z całego Mazowsza, a przy tym mecze były już na dużym boisku , zaś w grze uczestniczyło już 9 zawodników .

Były to pierwsze takie mecze BUKS-u i jak to zwykle bywa na początku sporo doświadczenia piłkarskiego, nauki taktyki i chwil radości i smutku. Najwazniejsze, że krok po kroczku zespół BUKS-u robi progress i staje się co raz bardziej DRUŻYNĄ!!!

Wspólna drużynowa podróż na turniej w Busie
Motywacja przed turniejem