top feature image

BUKS 2011: liga MZPN

Sobotni pojedynek z OLIMP Szkółka Piłkarska okazał się bradzo wymagającym dla Naszych Młodzików. Pomimo dobrej postawy w pierwszej połowie, druga zdecydowanie należała do przyjezdnych.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej walce o awans.

top feature image

BUKS2011: mecz ligowy ze Zniczem

W 3 kolejce IV ligi młodzików BUKS Pruszków zagrał na własnym boisku z 3 zespołem Znicza Pruszków.

W pierwszej połowie BUKS był w stanie podjąć rękawice i walczyć jak równy z równym. Gdyby nie błąd indywidualny w ostatniej minucie przy rogu, to BUKS miałby remis do przerwy. Niestety w drugiej połowie BUKS-iarze jakby nie weszli w mecz, a może zmęczenie było decydujące , bo zwyczajnie Znicz odjechał strzelając kolejne 4 bramki.

Szkoda, ale trzeba wziąć na klatę błędy, wynik i podnieść się do następnego meczu. Za tydzień, w sobotę w Nowej Wsi zespół BUKS dostanie szansę na pokazanie się z lepszej strony w meczu z FC Komorów.

top feature image

BUKS 2014: liga MZPN – BKS Naprzód Brwinów

Nietypowo, bo w piątek Orliki rozegrały kolejne spotkanie ligi MZPN, tym razem zmierzyły się z Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów.

Mecz który został jednoznacznie oceniony

„takie mecze to ja lubie”. Rywalizacja na takim poziomie jak dzisiaj, zdarza się tylko przy spotkaniu wyrównanych i tak samo zdeterminowanych ekip.

Podział punktów przy wyniku 2:2 to potwierdza.

Brawa dla młodych piłkarzy były bardzo zasłużone.

top feature image

BUKS 2011: liga MZPN – mecz z Berlinem

W derbach Pruszkowskiego os. Staszica i okolic, Nasze Młodziki zmierzyły się z BerlinSport .

Mecz z serii z piekła prawie do nieba. Prawie, bo z 0:3 doprowadzić do 3:3 i jeszcze wywalczyć rzut wolny z linii pola karnego, to już krok od bram szczęścia.

Ojjjj, ale to były emocje.

Czy remis jest uczciwym wynikiem tego spotkania 🤔, to nie ma żadnego znaczenia !!!

Liczy się aktywnie spedziny czas, zarówno przez zawodników jak i rodziców/kibiców którzy ciśnienie mieli podwyższone do ostatniego gwizdka.

Brawa dla młodych piłkarzy obu drużyn 👏👏👏

top feature image

BUKS 2014: liga MZPN

Ligowy mecz z RKS Okęcie Warszawa na sportowe zakończenie weekendu.

Słońce i dobry rywal to idelane warunki do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia. Do warunków dopasowali się zawodnicy i rozegrali szybki i miły dla oka piłkarski spektakl, brawo chłopcy.

Całe zawody odbyły się pod okiem profesjonalnej opieki medycznej @EloMed Łukasz Kołacz.

top feature image

BUKS 2011: liga MZPN

BUKS 2011: liga MZPN.

Drużyna rocznika 2011 również rozpoczęła zmagania w lidze Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedzielę w meczu z Akademia KS Ursus Naszych Młodzików, było sporo emocji oraz goli, a na koniec wiele uśmiechu i radości.

Wracając z kompletem punktów, chłopcy z optymizmem patrzą w przyszłości.

top feature image

BUKS 2014: liga MZPN

W sobotnie przedpołudnie Orliki zainaugurowały rozgrywki Ligi pod patronatem Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Pierwszym ligowym rywalem była drużyna MUKS Unia Warszawa. Jak na spotkanie po świątecznej przerwie przystało na początku byliśmy ciut ospali i chyba pod wpływem sałatki 😉. Jednak wraz z upływającym czasem wchodziliśmy na odpowiednie obroty, co pozwoliło na zainkasowanie kompletu punktów.