top feature image

BUKS2011: Udane zakończenie sezonu!!!

Ostatnim meczem aktualnego sezonu Orlików BUKS-u było spotkanie z Akademią Młodego Sportowca. Mecz w którym pokazaliśmy co to znaczy zespół. Już na początku meczu błąd indywidualny naszego gracza i jako BUKS musieliśmy gonić wynik i ….daliśmy radę. Najważniejsze , że się nie podłamaliśmy, że liderzy zespołu pokazali klasę i odrobili stratę z nawiązką:).

Tak trzymać w nowym sezonie! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Brawo drużyna 👏👏👏👍💪

top feature image

Kolejne spotkanie Orlików

Najmłodsi ligowcy zagrali ze Zniczem. Jak na pojedynek derbowy przystało, było mnóstwo emocji, ładnych akcji i cieszących kibiców goli.

Najistotniejszy jest jednak rozwój i idące za tym coraz lepsze występy Wszystkich chłopów.

⚽🥅🏟️💪👍

top feature image

Orliki BUKS rocz. 2011 też wygrały w weekend

Po wygranej Juniorów oraz Seniorów, w niedzielne popołudnie przyszła pora na sprawdzian Orlików.Chłopcy zmotywowani wynikami starszych kolegów wyszli na boisko z jasnym celem. Chęć zaprezentowania dobrej gry która miała przynieść zwycięstwo była widoczna od pierwszego do ostatniego gwizdka. Zespołowa i rozsądna gra ale także popisy indywidualne przyniosły zamierzony efekt. Ładne akcje, które były zamienione na kolejne trafienia cieszą najbardziej.

Przypominamy o wciąż trwającym naborze uzupełniającym do BUKS rocznika 2011. Zapraszamy !!!. Kontakt:695-082-679.

top feature image

Orliki BUKS2011 uczą się piłki!

Bardzo ciekawy mecz rozegrał w Piastowie zespół orlików młodszych BUKS Pruszków rocznik 2011/2012. Po emocjonującym, trzymającym do samego końca spotkaniu podopieczni trenera Darka (Tak, w tym meczu trener juniorów starszych zespołu BUKS  prowadził w zastępstwie trenera Sławka mecz dzieci BUKS-u) nie dali się i pokazali charakter BUKS-iarze.

Dla młodych zawodników BUKS-u jak i dla trenera Darka –od dłuższego czasu mającego do czynienia jedynie z zawodnikami młodzieżowymi i seniorami – mecz z UKS Młodego Sportowca był …dużym przeżyciem. Nauka, a może przypominanie w grze młodym zawodnikom BUKS-u podstawowych zasad gry w piłkę, atmosfera pozytywnego nakręcania chłopców do gry, to było to na czym skupiał się trener. Chłopcy jak jeden chcieli się pokazać z dobrej strony i szybko łapali wymagania i zadania nowego trenera.

A na boisku działo się dużo, były bramki, mnóstwo sytuacji podbramkowych  i strzałów. Dominował  BUKS, ale rywale często wykorzystali problemy i słabości drużyny z Pruszkowa.

Zgodnie z wytycznymi MZPN odnośnie meczy w orlikach i żakach wygrywają wszyscy bo grają. Nie jest wskazane podawanie wyników na tym poziomie rozgrywkowym, aczkolwiek związek dokonuje klasyfikacji tabelowej na podstawie wyników :).

Zespół BUKS2011 pokazał się z dobrej strony, jest potencjał i może być jeszcze lepiej w przyszłości!!!!

Tylko grać i się rozwijać, trzymając styl i sposób gry tak jak dzisiaj!

A jak ktoś chce dołączyć do BUKS rocz 2011 ZAPRASZAMY.

top feature image

BUKS rocznik 2011 rozpoczął nowy rok po piłkarsku!

Koniec przerwy świąteczno-noworocznej, tak więc czas wracać do pracy !

Wychodzące z takiego założenia Orliki BUKS Pruszków rocznik 2011 są już po pierwszym treningu a i nawet po pierwszym sparingu w 2021 roku.

Na taki mecz najlepszym przeciwnikiem była ekipa KS Przyszłość Włochy . Dobry mecz z silnym, nieco starszym rywalem to wymarzony start, dobrze prognozujący na cały rok.

Życzymy wytrwałości i samych wygranych meczy w 2021 roku!

top feature image

III miejsce BUKS2011 w turnieju w Zielonkach

Garwolin Cup w Zielonkach

Podczas dzisiejszego turnieju było wszystko, słońce , deszcz  i burze . Były przegrane , remisy i zwycięstwa .
Wszystko to złożyło się na widowisko piłkarskie na najwyższym poziomie.

A zawodnikom BUKS-u 2011 pozwoliło to na zdobycie brązowego medalu .

Dziękujemy wszystkim za rywalizację w sportowym duchu UKS Błyskawica WarszawaPogoń Grodzisk MazowieckiStegny WyszogródKS Partyzant LesznoUKS BorzęcinTajfun BrochówNaprzód Stare Babice.

Gratulujemy młodym zawodnikom BUKS !!!!Brawo!

Zapraszamy chętnych z rocznika 2011 na wspólne treningi w lipcu i sierpniu. Można przyjść, potrenować z chłopami z BUKS i zobaczyć, może warto zostać na dłużej. Zaprasza trener Sławek. Kontakt tel:695-082-679

top feature image

Powrót do gry dzieci BUKS rocznik 2011

VI kolejka Ligi Zimowej (tak, tak Zimowej dokończenie po przerwie ze względu na Pandemię).

W sobotnie popołudnie odmrożone rozgrywki ligi zimowej rozgrzały zawodników, trenerów i kibiców.

Piękne słońce 🌞, wola walki 🤛 (sportowej), chęć zaprezentowania swoich umiejętności, to wszystko złożyło się na miły dla oka piłkarski spektakl.

Oj, fajnie tak wrócić do gry ☺️

RKS Okęcie Warszawa dziękujemy za mecz ⚽🥅🏟️

‼️Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do BUKS-owej ekipy zapraszamy na zajęcia. Wymóg konieczny to chęć do treningu i uśmiech na twarzy. ‼️ Kontakt trener 695-082-679.