top feature image

BUKS 2014: liga MZPN – BKS Naprzód Brwinów

Nietypowo, bo w piątek Orliki rozegrały kolejne spotkanie ligi MZPN, tym razem zmierzyły się z Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów.

Mecz który został jednoznacznie oceniony

„takie mecze to ja lubie”. Rywalizacja na takim poziomie jak dzisiaj, zdarza się tylko przy spotkaniu wyrównanych i tak samo zdeterminowanych ekip.

Podział punktów przy wyniku 2:2 to potwierdza.

Brawa dla młodych piłkarzy były bardzo zasłużone.

top feature image

BUKS 2014: liga MZPN

Ligowy mecz z RKS Okęcie Warszawa na sportowe zakończenie weekendu.

Słońce i dobry rywal to idelane warunki do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia. Do warunków dopasowali się zawodnicy i rozegrali szybki i miły dla oka piłkarski spektakl, brawo chłopcy.

Całe zawody odbyły się pod okiem profesjonalnej opieki medycznej @EloMed Łukasz Kołacz.

top feature image

BUKS 2014: liga MZPN

W sobotnie przedpołudnie Orliki zainaugurowały rozgrywki Ligi pod patronatem Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Pierwszym ligowym rywalem była drużyna MUKS Unia Warszawa. Jak na spotkanie po świątecznej przerwie przystało na początku byliśmy ciut ospali i chyba pod wpływem sałatki 😉. Jednak wraz z upływającym czasem wchodziliśmy na odpowiednie obroty, co pozwoliło na zainkasowanie kompletu punktów.

top feature image

BUKS 2014: II Bemowski Turniej Piłkarski

Na Hali Piłkarskiej Bemowo Nasze Orliki zbierały piłkarskie doświadczenie.
W ramach rozgrywek grupowych na boisku można było obserwować potyczki z Akademia Piłkarska Wilki Warszawa, UKS Torpedo Mokotów, RKS Sarmata Warszawa a w wygranej walce o 5 miejsce z GKS CHYNÓW.
Dziękujemy bardzo organizatorom Integracyjne Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Daj szansę” oraz wszystkim zawodnikom za możliwość udziału i sportowe emocje.

top feature image

BUKS2014: liga zimowa na Łazienkowskiej

Kolejne spotkanie ligi zimowej na obiektach Legii przy Łazienkowskiej rozegrała ekipa Orlików, która sprawdziła swoje umiejętności w meczu z Legia Soccer Schools.

Mecz pod wieloma względami trudny. Okrojony skład oraz miejmy nadzieje nowy adept trenerskiego rzemiosła na ławce trenerskiej nie „związał nóg” Naszych piłkarzy. Co prawda punkty zostały w Warszawie ale gra daje powody do zadowolenia.

Dziękujemy

top feature image

BUKS 2014: sobota na Ł3

Kolejny mecz Ligi Zimowej na Łazienkowskiej oraz sparing rozegrały Nasze Orliki. Spotkania z Akademia Piłkarska Młody Orlik oraz Akademia Piłkarska Huragan Wołomin były okraszone pięknymi akcjami jak i efektownymi strzałami.

top feature image

BUKS 2014: zakończenie ligi zimowej Żyj zdrowo i na sportowo

W sobotę przedpołudniem Nasze Młodziki zakończyły ligowe rozgrywki Ligi Zimowej na Warszawskim Bemowie. Jako że spotkania z RKS Okęcie Warszawa zawsze są wymagające, mecz o pierwsze miejsce zapowiadał się bardzo ciekawie. Tak też było i tym razem, emocje były do ostatniego gwizdka.

Ostatecznie 🏆 oraz 🥇za zwycięstwo w rozgrywkach zabraliśmy do Pruszkowa.

Dodatkowo nagrodę dla najlepszego snajpera otrzymał Nasz Jasiek.

Brawo Panowie