top feature image

BUKS 2014/15: ruszyła II edycja Ligi Zimowej w Pruszkowie.

BUKS 2014/15: ruszyła II edycja Ligi Zimowej w Pruszkowie.

Pierwszym przeciwnikiem w drugiej edycji Ligi Zimowej pod Pruszowskim balonem była drużyna Soccer Factory. Mecz pełen emocji, zaciętych pojedynków i finalnej radości dla Naszych zawodników.

Najbardziej cieszy fakt rozegrania spotkania przy zadowalającej frekwencji, a poza tym można wszystko jeszcze raz na spokoju obejrzeć na youtube.

👏
top feature image

BUKS 2014: TOP Turniej na zakończenie roku

W niedzielny poranek 19 grudnia 2021 roku chłopcy z rocznika 2014 wybrali się na turniej do Warszawy. Zgodnie z założeniem, poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. KS Ursus oraz KS Łomianki to klasowe zespoły, mające za sobą doświadczenia z gry w całym kraju.

Na turnieju nie było łatwo, jednak BUKS2014 walczył z mocnymi drużynami i łapał ogrom doświadczeń piłkarskich. Podstawy już są i w kolejnych grach , meczach , turniejach będzie łatwiej .

Teraz czas na Sportowego Mikołaja i 3 stycznia 2022 roku spotykamy się na treningu. Wesołych Świąt !!!!

top feature image

BUKS 2014/15: Niedzielne zmagania Najmłodszych w lidze zimowej w Pruszkowie

Niedziela 21.11.2021 r. dla zawodników BUKS2014 to zmagania w Lidze Zimowej .

Rano zespół zagrał z AMP Gool rocznik 2014. Po wyrównanym i ciekawym meczu, chłopcy schodząc z boiska mieli trochę smętne miny, ale nic tak nie motywuje do cięższej pracy jak przegrana w ostatnich sekundach.

W południe przeciwnikiem były Wilczki Ursus rocznik 2015. Po tym meczu miny były zgoła odmienne, dzięki szybkim i zdecydowanym akcjom, zobaczyliśmy grad goli i uśmiechy od ucha do ucha u BUKS-iarzy. I o to właśnie chodzi!!!

top feature image

BUKS 2014/15: zakończenie ligi MZPN

W niedzielne popołudnie Nasze Żaki na własnym stadionie podjęły Warszawski WBS.

Składne akcję, chęć parcia na bramkę przeciwnika oraz walka o każdy centymetr boiska przyniosła wysoką zdobycz bramkową przy jednoczesnym zapewnieniu spokoju dla Naszego bramkarza. Brawo chłopcy 👏💪👍⚽Teraz czas na Ligę Zimową, rozpoczynamy w najbliższy weekend. ⚽🥅🏟️

top feature image

BUKS 2014/15: Pracowity weekend Żaków

Żaki korzystają z każdej okazji do gry, w sobotę chłopcy i Nasz rodzynek Zośka rozegrali sparing z MKS Piast Piastów. W zaś niedzielę przyszedł czas na mecz ligowy z SP Olimp Brwinów.Oba mecze były wymagające oraz niosą za sobą mnóstwo tak ważnych doświadczeń. Najważniejsze jednak, że dały powody do uśmiechu i radości.

top feature image

BUKS2014: Każda pogoda jest dobra na mecz

Z takiego założenia wyszły Nasze Żaki. Które pomimo dość obfitych opadów deszczu stawiły się na dzisiejsze spotkanie z Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów .

Kolejny raz dopisali także kibice, trochę zmarznięci ale zadowoleni i mający okazję do oklaskiwania składnych akcji, pięknych strzałów oraz nieprawdopodobnych interwencji bramkarskich. Brawo chłopcy, brawo kibice ⚽🥅🏟️

top feature image

Udana sobota żaków BUKS2014

Weekend, piękna pogoda, fajne boisko i przeciwnik chętny do gry. Oto najlepsze okoliczności do rozegrania kolejnego ligowego spotkania.
W takiej sytuacji pozostało tylko pokazać piłkę nożną na najwyższym poziomie, taką która porywa licznie zebranych kibiców, daje emocje i uśmiech od ucha do ucha.


OLIMP Szkółka Piłkarska – BUKS Pruszków
Dziękujemy za doping i zapraszam na kolejne mecze.

top feature image

Żaki BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 w lidze MZPN

Żaki BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 rozegrały swój pierwszy mecz ligowy. Na boisku MOS Pruszków nasz najmłodszy rocznik BUKS-u podejmował zespół GKS Naprzód Stare Babice Warszawa.

Na mecz przybyli rodzice , bracia, siostry, dziadkowie ,wujkowie ciocie, zarząd klubu i stworzyli wraz młodymi zawodnikami piłkarski piknik. Dzieci grały a publika kibicowała i cieszyła się słoneczną pogodą. Nie liczono bramek, najważniejsza była dobra zabawa i fajne akcje , piękne bramki, udane parady bramkarzy i nieograniczona przez nikogo walka boiskowa dzieci w każdej akcji . Kilka zagrań obu drużyn były wręcz niewiarygodnych jak np. strzał głową jednego zawodnika rywali po zagraniu z rogu (przypomnę  to tylko 7 latkowie) czy rzucanie się pod nogi bramkarza gospodarza by ofiarnie wybić, obronić strzał zawodników gości (zero lęku, strachu o własną głowę). Brawo młodzi zawodnicy, brawo młodzi piłkarze.

BUKS Pruszków wita na początku sportowej kariery piłkarskiej. Bardzo cieszymy się , że wybraliście nasz klub, barwy BUKS Pruszków!!! Gratulujemy trenerowi Sławkowi Kuropatwie kolejnego naboru do BUKS Pruszków.

Dziękujemy rodzicom dzieci z BUKS Pruszków za zaufanie i zapisanie dzieci na treningi piłki nożnej do BUKS Pruszków. Zapraszamy kolejnych chłopców do gry. Jeszcze są miejsca do dołączenia do gry.

Kadra zespołu BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 w pierwszym meczu ligowym