top feature image

Na początek… remis

Dzisiaj mamy 9.08.2020, a więc dzień, w którym rozpoczynamy sezon 2020/2021. W pierwszym meczu ligowym w B KLASIE BUKS Pruszków zmierzył się na wyjeździe z debiutującym w lidze UKS OŁTARZEW. Mecz zakończył się wynikiem 1 do 1. Bramkę dla BUKS-u zdobył Bartek Sikorski .

Link do galerii: http://bukspruszkow.com.pl/galeria/gallery/1787/

vs

Wyniki

Klub1 połowa2 połowaBramkiWynik
UKS Ołtarzew101Remis
BUKS Pruszków011Remis
top feature image

Kolejny sparing BUKS na tarczy

W meczu sparingowym BUKS  Pruszków  przegrał 5-1  (1-0) z GROM Prace Małe. Mecz odbył się w Pracach Małych. Ze względu na okres wakacyjny w składzie BUKS zagrała duża ilość juniorów.

Pomimo, że wynik bardzo niekorzystny dla BUKS, było to ciekawe spotkanie. Można powiedzieć, że wynik nie do końca odzwierciedlał co działo się na boisku. BUKS prowadził grę, był więcej przy piłce, tworzył sytuację podbramkowe (szczególnie w pierwszej połowie) , a bramki strzelali gospodarze. Warto wyciągnąć wnioski i w następnym meczu zmniejszyć ilość prostych błędów indywidualnych powodujących szybkie ataki, szybciej kasować kontrataki rywali oraz poprawić skuteczność pod bramką przeciwnika.

Ważne , że młodość i doświadczenie BUKS zaczyna iść w parze. Jest czas na kolejne eksperymenty i próby by było lepiej w lidze.

Jedyną bramkę dla BUKS zdobył Stasiek Brzostowski.

 

Kolejny sparing BUKS zagra już w środę o godz. 19 na własnym boisku z Józefowianką. Zapraszamy kibiców. Już można wspólnie odpocząć i mieć dobrą rozrywkę na trybunach obiektu MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4.

 

 

top feature image

Nowy sezon BUKS Pruszków w B klasie

Poznaliśmy już cały skład naszej grupy ligowej na sezon 2020/2021! 🔥

B klasa Grupa IV (16 zespołów)

Dotychczasowe zespoły: BUKS Pruszków, FC Komorów, FC Płochocin, Guzovia Guzów, KS II Teresin, Milan II Milanówek, Naprzód II Stare Babice, Orion Cegłów, Relax Radziwiłłów, Sokół Budki Piaseckie, UKS Borzęcin, UKS Łady

Zespoły przeniesione: SRS Zamienie (z grupy II)

Nowe zespoły: KS II Raszyn, UKS Ołtarzew, Victoria Głosków

W pierwszej kolejce, która jest zaplanowana na 8/9 sierpnia zmierzymy się na wyjeździe z beniaminkiem naszej grupy – zespołem UKS Ołtarzew 🔥🔥🔥

Czekamy na rywalizację, nie pękamy 💪 💪 💪 💪 🔥

Czas zacząć bój o awans!!! Wysokie cele dają satysfakcje  

 

top feature image

Pierwszy sparing BUKS z tarczą

W czwartkowy wieczór 9 lipca  drużyna BUKS-u grająca w B klasie zmierzyła się na wyjeździe w Płochocinie z zespołem AKS FC Płochocin.

Po raz pierwszy w okresie przygotowawczym zespół z Pruszkowa poczuł smak zwycięstwa pokonując gospodarzy 3 do 1.

Dla BUKS-u strzelali bramki: Call,  Brzostowski, zawodnik testowany.

 

top feature image

Drugi sparing BUKS w okresie przygotowawczym

Zespół seniorów BUKS Pruszków rozegrał w sobotę 27.06 o godz 12:30 drugi sparing w okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni na zakończenie drugiego miesiąca treningów po okresie przerwy ze względu na pandemię, podejmowali na własnym boisku na obiekcie MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4, zespół Klub Sportowy Marymont 1911 Warszawa.

Sobotni pojedynek zakończył się wynikiem 3:5 dla zespołu z Warszawy. Decydujące znaczenie miała pierwsza połowa, w której goście strzelili cztery bramki, przy żadnej zespołu gospodarzy.

Po zmianie stron BUKS pokazał , że też umie grać w piłkę i strzelać bramki. Ważne również, że z tyłu w obronie było więcej ładu i organizacji gry defensywnej. Bramki dla BUKS strzelili dwie K. Jankiewicz oraz jedną M. Wójcicki. Dla Wójcickiego zawodnika z rocznika 2004 był to pierwszy kontakt z seniorską piłką. Cieszy również fakt, że pozostali juniorzy BUKS z rocznika 2002 zaprezentowali się  z dobrej strony.

Ogólnie można podsumować sparing :Dalej sprawdzamy, testujemy i zgrywamy drużynę 🔥⚽.

W dzisiejszym meczu wystąpiło dwóch zawodników testowanych, którzy być może wkrótce zasilają nasz zespół .

Zapraszamy kolejnych chętnych do gry w BUKS.

Dziękujemy drużynie z Marymontu za spotkanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie .

 

Kadra zespołu BUKS oraz bramki BUKS z meczu z Marymontem

 

 

top feature image

Powrót do gry seniorów BUKS Pruszków

W pierwszym sparingu po przerwie związanej z koronawirusem, BUKS Pruszków zmierzył się na wyjeździe z Orionem Cegłów. Gospodarze wygrali 3 do 1. Jedyną bramkę dla BUKS zdobył Przemek Staniak.

Zagrali w barwach BUKS:

Dominik Andrzejak, Michał Łukasiak, Dominik Jakubik, Damian Sułek, Roman Baleja, Karol Wulczyński, Mateusz Call, Filip Nuszkiewicz, Bartek Witasek, Mateusz Wojciuk, Wojtek Szataniak, Krzysiek Protasiuk, Łukas Sot, , Przemek Staniak (1 bramka), zawodnik testowany.

 

top feature image

Decyzją PZPN koniec sezonu w rozgrywkach niższych lig

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

 

Ostateczna tabela BUKS B klasa w sezonie 2019/2020

top feature image

Sparing BUKS Pruszków- Naprzód Brwinów ciężkim doświadczeniem boiskowym

W meczu sparingowym BUKS Pruszków grający w B klasie przegrał 8-0 z Naprzodem Brwinów (A klasa).

W drużynie BUKS zagrało 7 młodzieżowców grających w zespole juniorów.

Zagrali w brawach BUKS: Zbyszek Rakowski, Max Koc, Mateusz Call, testowany 1, Kacper Ludwisiak, Krzysztof Protasiuk, Mateusz Wojciuk, Filip Figurski, testowany 2, Adrian, Kuba Jankiewicz, Paweł Dudkiewicz, Filip Nuszkiewicz, Dominik Andrzejak, Rasul Batsiev.

top feature image

Sparing BUKS Pruszków FC Płochocin

W meczu bliskich znajomych z ligi BUKS Pruszków zremisował 1 do 1 z FC Płochocin.

Zagrali:

Zbyszek Rakowski, Wojtek Szataniak, Jacek Szyszka, Bartek Witasek, Rafał Zbiciak (1 bramka), zawodnik testowany, Damian Fabisiak, Stasiek Brzostowski, Przemek Staniak, Krzysztof Protosiuk, Paweł Dudkiewicz, Mateusz Wojciuk, Kacper Ludwisiak, Filip Nuszkiewicz, Michał Łukasiak, Kuba Jankiewicz, Mateusz Call.