top feature image

B klasa: Niewykorzystane sytuacje zemściły się na BUKS

BUKS w ostatniej kolejce rundy jesiennej na wyjeździe przegrał z rezerwami Raszyna 4 do 2.

Wynik, jak na mecz z 3 zespołem naszej ligi całkiem niezły w wykonaniu BUKS. Można było się cieszyć z obronionego karnego przez naszego bramkarza Tomka, prowadzenia 1 do 0 dla BUKS po bramce Wojtka – oczywiście po strzale głową,  bramce dużego Budzika na 2 do 2. Do tego bardzo dobra gra w obronie Karola, który wymiatał na boku obrony. Bardzo dobre czytanie gry oraz gra defensywna 1 na 1 stopera Kuby. Jeśli doda się jeszcze , że na swoim wysokim poziomie wybiegał mecz nasz kapitan Mateusz , a skrzydłowy Łukasz póki miał siły (szkoda ,że tylko połówkę) fajnie napędzał akcje ofensywne BUKS. Dobrze odnajdywał się w roli napastnika Kuba Jankiewicz ; potrafił przytrzymać piłkę, zejść do boku i wrzucić do nabiegających graczy.

Skoro było tak dobrze czemu BUKS nie wywiózł z Raszyna choćby punktu?

No cóż najłatwiej byłoby powiedzieć, że zabrakło szczęścia…..aczkolwiek szczęściu trzeba pomóc:):).

Przy wyniku 1 do 0 dla nas , Kuba z wolnego strzelił w spojenie słupka z poprzeczką.

Jeszcze w pierwszej połowie tzw. 100 procentową sytuację nie wykorzystał Ponton;  przy rogu dla BUKS, nasz jeden z najlepszych zawodników pod względem gry w powietrzu, odnalazł się na drodze piłki , ale po uderzeniu głową nie trafił w bramkę.

Pod koniec pierwszej połowy , przy stanie 1 do 1 , Kuba Jankiewicz świetnie zabrał się z piłką do skrzydła i wrzucił piłkę wprost na głowę nabiegającego  Dominka Andrzejaka. Niestety dla BUKS , strzał głową był wprost w bramkarza gospodarzy. Po tej akcji, zespół Raszynu skontrował i w ostatniej akcji pierwszej połowy strzelił  drugą bramkę i zszedł do szatni prowadząc.

Druga połowa dla BUKS też nie była szczęśliwa . Ledwie co duży Budzik w zamieszaniu podbramkowym kolanem zdobył wyrównująca bramkę , a kilka minut później sędzia zawodów gwizdnął przeciwko BUKS drugiego karnego w tym meczu – za zagranie ręką przez Wojtka w polu karnym. Niestety tym razem nasz bramkarz Tomek nie dał rady wybronić.

Ogólnie drugie 45 minut w wykonaniu BUKS po raz kolejny– jeśli spojrzy na kolejne mecze – słabsze niż pierwsze. Brakowało konkretów w ofensywie, za mało szybkości , a za dużo dryblingów. Do tego w grze bez piłki, szwankowała koncentracja zawodników BUKS oraz organizacja gry szczególnie odpowiednie ustawienie w defensywie pod jednego z najlepszych i najszybszych zawodników KS Raszyn lewego skrzydłowego . Już w pierwszej połowie ten zawodnik mocno mieszał pod bramką BUKS, wywalczył karnego dla KS Raszyn. W drugiej połowie ten sam zawodnik zamknął mecz strzelając czwartą bramkę dla KS Raszyn.

Podsumowując mecz: ze sportowego punktu widzenia nie było żadnego żenującego widowiska, po którym BUKS-iarze musieliby schodzić z boiska z poczuciem wstydu. Były momenty radości i fajnych emocji dla kibiców zespołu z Pruszkowa. Cieszy również, że aż 8 juniorów BUKS zagrało i złapało doświadczenie z mocną ekipą KS Raszyn. Na wiosnę może być tylko lepiej!!!!

top feature image

B klasa: BUKS powalczył z FC Komorów, ale tylko w 1 połowie

W niedzielę 8 listopada 2020 r. do Pruszkowa zawitał foworyt do awansu FC Komorów. Biorąc pod uwagę miejsce w tabeli oraz skład zespołu gości oparty o doświadczonych zawodników z wyższych lig niż B klasa, już przed meczem można było się bać czy BUKS da radę….

Ogólnie można powiedzieć, że BUKS walczył, szczególnie w pierwszej połowie, w której stracił tylko 2 bramki . Grając z kontrataku, BUKS miał swoje 3 stuprocentowe sytuacje – raz Dominika A i dwa razy Dominika J . Niestety niewykorzystane.

Druga połowa już znacznie słabsza w wykonaniu BUKS. Problemy zdrowotne – zejście z kontuzją napastnika Adriana jedynego realnie stwarzającego zagrożenie rywalom , do tego trudności z motywacją kilku młodych BUKS-iarzy do ciągłego biegania za piłką szczególnie po kilkudziesięciu minutach i traceniu kolejnych bramek, oraz zbyt częste nieefektywne próby gry dryblingiem, pozwoliły FC Komorów na strzelenie kolejnych 4 bramek.

Nie ma jednak co załamywać rąk, raczej warto dostrzec pozytywy w grze BUKS. BUKS to młody zespół, oparty w większości o juniorów lub chłopaków, którzy dopiero w BUKS zaczęli grać w piłkę . Dzisiejszy mecz był szansą zmierzenia swoich umiejętności, porównania się do na przykład byłych graczy z 4 ligi czy chłopaków z wieloletnim doświadczeniem z poziomu A klasy. Widać, że są dobre podstawy na przyszłość. Jest duży postęp w umiejętnościach piłkarskich i w rozumieniu taktycznym gry w piłkę.

Końcowy wynik:

BUKS Pruszków 0 – 6 FC Komorów

top feature image

B klasa: BUKS z tarczą Sokoła Budki Piaseckie

W sobotę 24.10.2020 BUKS Pruszków pojechał do Teresina by rozegrać w ramach 13 kolejki B klasy mecz z Sokołem Budki Piaseckie.

Mecz był okazją do wypróbowania kolejnych juniorów BUKS w zespole seniorskim. Test wypadł obiecująco. Wygraliśmy 4:1 . Bramki strzelili Kuba Dzido, Damian Sułek oraz 2 Adrian Polkowski.

Od początku meczu BUKS narzucił rywalom swoje warunki gry. Wszystkie formacje zespołu BUKS zgodnie ze sobą współpracowały. Bardzo dobra gra środka pola zespołu z Pruszkowa nie dawała przestrzeni gospodarzom do gry. Jednocześnie wysoki pressing BUKS efektywnie blokował Sokół i nie dawał innych możliwości poza długą piłką, na którą czekał nasz lider defensywy  Kuba. Jak przystało na klasowego defensora, Kuba pomimo kilka trudności , praktycznie był bez pomyłki. Reszta zawodników BUKS nie robiła błędów, spełniała swoje zdania i dobrze czytała grę .

Z przodu BUKS mógł liczyć na napędzanie gry, nacisk ze strony Adriana. Już w pierwszych 15 minutach po sytuacjach 1 na 1 Adriana ze stoperami Sokoła, BUKS miał dwie stuprocentowe akcje. Jedna zakończyła się wygranym pojedynkiem bramkarza Sokoła, a druga strzałem Damiana w słupek.

Pierwsza bramka dla BUKS padła z karnego po faulu na Adrianie. Skutecznym wykonawcą był Kuba.

Druga bramka to już całkowite zaskoczenie i efektowny strzał głową Damiana . W akcji tej obsłużył go świetnym podaniem Dominik.

Kolejna bramka jeszcze w pierwszej połowie to znów pojedynek Adriana z bramkarzem gospodarzy. Tym razem Adrian nie strzelał tylko poszedł do końca i okiwał również ostatnią ostoję Sokoła strzelając do pustaka. Klasa sama dla siebie!!!!

W przerwie trener zmienił juniorów i wstawił na boisko doświadczenie seniorów.

Po przerwie gospodarze strzelili 1 bramkę, jednak zamknął sprawę wyniku znów Adrian kolejnym rajdem i golem na 4 do 1. Napastnik dający statystykę !!! Kozak! Brawa!!!

To był całkiem dobry mecz BUKS, zespół umiał wykorzystać swoje atuty. Pokazał możliwości chłopaków, tzw. diamenciki świeciły blaskiem. Przyszłość można widzieć w różowych kolorach jeśli tylko chłopakom starczy cierpliwości w przyszłości!!!!

top feature image

B klasa: W wymianie ciosów bramkowych lepszy BUKS niż FC Płochocin

W sobotę 17.10.2020r w 12 kolejce B klasy BUKS Pruszków podejmował zespół z FC Płochocin. Było to spotkanie dwóch zespołów walczących o pierwsze miejsce …jakby spojrzeć od dołu 🙂🙂. Dlatego też od pierwszego gwizdka sędziego, oba zespoły walczyły o wygraną i pokazanie , że jednak potrafią grać w piłkę. Warto zauważyć, że zarówno goście jak gospodarze, w dużej mierze opierają kadrę zespołów na młodzieży, co w trakcie meczu wychodziło po ilości błędów i jakości zachowań zawodników…..

Nieoczekiwanie w pierwszych minutach meczu, to goście z Płochocina wyszli na mecz wyższym pressingiem i gra toczyła się na połowie BUKS-u. Jednak wyższy pressing rywali nie oznaczał większych problemów zespołu z Pruszkowa, jako że znów w szeregach BUKS grał młody filar obrony Kuba, a wspierany doświadczonym Calikiem. Nie było zatem paniki, ani błędów wielbłądów 🙂.

Po kilkunastu minutach szybka akcja od własnej bramki wyprowadzona lewym skrzydłem i bramka Dominika otworzyła wynik. Zanim się Płochocin otrząsnął stracił drugą bramkę. Po strzale Bartka z dystansu, do wyplutej przez bramkarza piłki doskoczył napastnik Karol Konrad i wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

Wydawało się że BUKS przejął inicjatywę i mając dwie bramki zapasu kontroluje mecz. A jednak nie było ani spokoju, ani długiej radości z prowadzenia . BUKS mający w składzie wielu młodych zawodników na kluczowych pozycjach, musi liczyć się z ich błędami indywidualnymi. Oczywiście nikt nie chce popełniać błędów specjalnie i chciałby je eliminować za w czasu, ale nie wszystko można przewidzieć, nie na wszystko ma się wpływ, no i bez błędów nie ma nauki 🙂.  Bez pastwienia się i złośliwości, można w skrócie powiedzieć , nieszczęście tym razem trafiło na młodego bramkarza BUKS. Ze stanu 0 do 2, Płochocin przed zakończeniem pierwszej połowy wyszedł na prowadzenie do 3 do 2 .

Po przerwie BUKS nie poddał się i walczył o korzystny wynik i ……swój cel ostatecznie osiągnął!

Najpierw bezpośrednio z wolnego Kuba zaskoczył całkowicie bramkarza gości i wyrównał na 3 do 3. Bramka miodzio!!! Jak powiadają, typu stadiony świata, pokazująca spryt, myślenie , technikę!!! Bramkarz gości poszedł krok za mur, a w tym czasie nasz lider defensywy strzelił w otwartą i niebronioną część bramki. Brawa!!!

Taka bramka mocno wstrząsnęła zespołem Płochocina, a dodała skrzydeł graczom BUKS. Kolejne ataki gospodarzy i Karol Konrad w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości pięknie go przelobował . To była już druga bramka zdobyta przez tego zawodnika w tym spotkaniu , a co szczególnie cieszy dającą zwycięstwo 4 do 3. Imponujący był spokój i pewność swoich umiejętności przy tym zagraniu.

Biorąc pod uwagę pracę jaką robił dla zespołu Karol Konrad , ilość sprintów, walkę fizyczną z obrońcami gości, nie zatrzymywanie się w pogoni za piłką, bardzo cieszy, że to właśnie nasz napastnik Karol Konrad przypieczętował zwycięstwo BUKS.

Oczywiście zawodnicy FC Płochocin walczyli do końca i starali się coś wykreować pod bramką BUKS, ale nasza obrona wraz brakarzem  nie dała się oszukać, a przy tym nie popełniła już większych błędów i wygrała drugi raz w tym sezonie. To był przyzwoity mecz w wykonaniu BUKS, a co ważne wygrany. Brawo BUKS! Brawo zespół!!!

Kolejny mecz gra BUKS 24.10 (sobota) o godz 13:30 znów w Teresinie , tym razem z Sokołem Budki Piaseckie. Niestety bez kibiców, ale ważne by z mocnym kadrowo zespołem BUKS 💪.

top feature image

B klasa: BUKS poległ w Teresinie 0 – 2

W rozegranym w Teresinie meczu 11 kolejki B klasy grupy IV, rezerwy KS Teresin wygrały 2 do 0 z BUKS Pruszków.

W doliczonym czasie pierwszej połowy bramkarz BUKS Bartek Budzaj obronił karnego.

Pierwsza bramka dla Teresina padła w 44 minucie pierwszej połowy , kiedy po wrzucie z autu dla Teresina na wysokości naszego pola karnego, zawodnicy BUKS za krótko wybili piłkę i zawodnik gospodarzy tuż z przed pola karnego oddał celny strzał, który zaskoczył bramkarza.

Druga bramka padła w 67 minucie po szybkiej i składnej akcji skrzydłowego z napastnikiem Teresina zakończonej wbiegnięciem za plecy naszych stoperów trzeciego z rywali, który wbił piłkę do bramki BUKS. Bramka ładna , szkoda, że Teresina :(.

11 października 2020, 15:30 – Teresin (Stadion Miejski)
KS Tersin II 2 – 0 BUKS Pruszków

top feature image

B klasa: Tak blisko, a jednak lider ze Starych Babic zdobył 3 punkty

W sobotnie popołudnie 3.10.2020 r. do Pruszkowa przyjechał obecny lider B klasy grupy IV GKS NAPRZÓD II STARE BABICE . Niestety wyzwanie jakim jest gra przeciwko liderowi, nie wyzwoliła szczególnej ambicji u doświadczonych graczy BUKS i szansę na grę dostało 7 juniorów. Jak się okazało lider , może przez lekkie lekceważenie, a może przez grę pod wiatr nie był taki groźny i do przerwy BUKS prowadził 1 do 0. Bramka dla BUKS strzelił popularny Delpi po nieźle wykonanym rogu przez Dominika.

Oczywiście w pierwszej połowie goście atakowali i kilka razy byli o włos od naszej bramki , ale w najważniejszych momentach szybszy był nasz nowy stoper Kuba.

W drugiej połowie wszystko się rozstrzygnęło.  Po pierwsze BUKS zmarnował 4 tzw. 100% sytuacje na strzelenie bramki. To naprawdę były sytuację sam na sam z bramkarzem gości (2 razy Dominik, raz Delpi, raz Konrad). Po drugie w związku z kontuzją zszedł z boiska Kuba. Po trzecie błąd techniczny popełnił nasz bramkarz, co w efekcie dało rywalom bramkę wyrównującą – po strzale z metra. Po czwarte sędzia zawodów podyktował przeciwko BUKS karnego z kapelusza i dał gościom zwycięstwo.

Szkoda bo po sprawiedliwości należał się BUKS przynajmniej remis. Goście nawet próbowali pomóc BUKS i byli blisko samobója kiedy obrońca gości próbował głową podać do swojego bramkarza, ale go przelobował i piłka zmierzała do bramki Babic, ale obrońca gości zdążył wybić piłkę z linii. I w tym wypadku nie tylko szczęścia zabrakło BUKS, ale i wiary że można biec za piłką by dobić do pustaka…..

Na pewno można pogratulować młodzieży BUKS , że walczyła do końca, że robi postępy. Sam fakt, że z liderem w jednej połowie BUKS wykreował sobie 4 świetne sytuacje bramkowe, już jest dobrą bazą na przyszłość. Do tego lider ligi nie dominował w Pruszkowie jak można było się spodziewać po kilku wpadkach BUKS we wcześniejszych meczach. Widać, że juniorzy BUKS zaczynają co raz bardziej rozumieć grę seniorską i im się chce!!! . Jeszcze jest za mało doświadczenia u juniorów, umiejętności podejmowania najważniejszych decyzji by BUKS wygrywał w oparciu o kadrę juniorską, ale przecież jeszcze kilku diamencików juniorów BUKS może w niedługim czasie dołączyć do kadry B klasy  🙂.

Końcowy wynik:

BUKS Pruszków   1  – 2   GKS NAPRZÓD II STARE BABICE

top feature image

B klasa: I BUKS poczuł smak zwycięstwa

W 8 kolejce B klasy grupy IV, BUKS Pruszków zagrał z ORION Cegłów. Mecz odbył się w niedzielę 20.09.2020r o godz. 11 na boisku MOS Pruszków, a jednak BUKS Pruszków nie był w tym meczu faworytem. W dotychczasowej historii gier pomiędzy BUKS a ORION , zdecydowanie na plus wychodził zespół z Cegłowa. Do tego w tym sezonie BUKS przechodzi głęboką reformę składu, a nawet myśli szkoleniowej. Budowanie wymaga cierpliwości, nie dziwią zatem jedynie 2 bramki strzelone w siedmiu rozegranych meczach, a straconych …….powiedzmy tak sporo 🙂

Mecz z ORION – em mógł być dla BUKS przełamaniem lub kolejną lekcją piłki nożnej. Istotny był początek. W momencie pierwszego gwizdka sędziego w BUKS-ie był komplet czyli 18 ludzi, co już było wielką nadzieją i dobrze rokowało 🙂. Jak to zwykle bywa na B klasowych boiskach, część miała w oczach sobotnie imprezowanie, niektórzy jako że dotarli prawie z gwizdkiem sędziego, zamienili podstawowy skład na rezerwowy. Ważne jednak, że z punktu widzenia trenera było bogactwo wyboru 💪.

Od samego początku meczu wyróżniał się obchodzący w sobotnią noc swoją 18-kę Domino. Dochodził do strzałów, pojedynków 1 na 1 z bramkarzem, asystował przy bramkach innych, brał udział w akcjach bramkowych i co ważne wracał odpowiedzialnie do defensywy.

Bramki dla BUKS strzelali w tym meczu inni . W pierwszej połowie bardzo ambitnie i dużo biegający nowy zawodnik Karol Konrad strzelił 2 bramki dla BUKS. Pierwszą bramkę już w 9 minucie strzelił kolanem. Drugą bramkę też strzelił Karol Konrad tym razem już nogą. Obydwie bramki bardzo ważne , bo po raz pierwszy w tym sezonie dawały prowadzenie w meczu dla BUKS, do tego dawały nadzieję zespołowi i kibicom z Pruszkowa, że ktoś umie regularnie strzelać bramki 😉😉😉

Niestety dla BUKS, po każdej bramce strzelonej przez nasz zespół, goście odpowiadali bramką strzeloną po rogu. Do przerwy był remis 2 do 2.

Po przerwie wszedł na boisko już dobudzony i planowany od początku meczu, aczkolwiek nie gotowy fizycznie na 90 minut, nasz stoper „duży Budzik” i zapewnił, że goście już bramek z rogów nie strzelili. BUKS za to w drugiej połowie przechylił szalę na swoją korzyść i dołożył 2 bramki . Na 3 do 2 strzelił kapitan Mateusz, a ustalił wynik na 4 do 2 Stasiek. Obydwie bramki padały po szybkich akcjach zespołu BUKS, co cieszy tym bardziej, że wreszcie chłopaki z BUKS wytrzymali fizycznie i biegali nie wolniej i nie mniej niż rywale!!!!

Długo trzeba było czekać na to zwycięstwo BUKS w tym sezonie, ale jak się okazało, jeśli się odpowiednio przygotuje da się ⚽💪 . Można też strzelać bramki, a nawet od razu zwiększyć skuteczność bramkową aż o 100% !!!!  Brawo zespół BUKS!!!

po meczu BUKS – ORION – 4:2 20.09.2020r
top feature image

B klasa: SRS Zamienie 5 – 1 BUKS Pruszków

W niedzielę 13 września 2020 r BUKS Pruszków w 7 kolejce B klasy zmierzył się na wyjeździe z SRS Zamienie.  

BUKS jak zwykle w tym sezonie rozpoczął mecz od straty bramki, ale nieoczekiwanie wyrównał po pięknym strzale z dystansu Kuby. Niestety brak koncentracji BUKS pod sam koniec pierwszej połowy i gospodarze schodzili na przerwę z 2 bramkowym prowadzeniem. Szkoda, bo gra zespołu z Pruszkowa w pierwszej połowie była istotnie lepsza niż w swoich poprzednich kolejkach.

Dużą pozytywną rolę w zespole BUKS wstawiał wracający do zespołu „duży Budzik” , który razem z grającym trenerem Rafałem, zapewniał że w powietrzu nie ustępowaliśmy zespołowi gospodarzy. Tym bardziej szkoda, że nie można było tego atutu przekuć w ofensywie .

Druga połowa to już niestety 2 bramki stracone przez BUKS i 1 bramka strzelona przez BUKS , ale nieuznana przez sędziego. Dopatrzył się spalonego, a właściwie dosłyszał się spalonego. W tym miejscu, powinno się napisać kilka słów o umiejętnościach sędziowania pana z gwizdkiem, ale pozostawmy ten temat dla ……Kuby naszego sędziego. Może on to rozumie 😉😉.

BUKS nie przegrał przez sędziego, co najwyżej Pan sędzia zadziwił i wkurzył kilku BUKS-iarzy, w tym naszego spokojnego grającego trenera, co biorąc pod uwagę ultra spokojną naturę jest osiągnięciem ponadprzeciętnym 😊 .

Za tydzień w niedzielę 20 .09.2020 r. o godz. 11 BUKS podejmie zespół Orionu Cegłów. Zapraszamy kibiców z Pruszkowa na stadion MOS Pruszków. Potrzebujemy 12 zawodnika by się przełamać i wygrać 1 mecz w sezonie 2020/2021. Z naszymi kibicami się uda!!!!

top feature image

W B klasie BUKS rozdawał prezenty i przegrał z Relaxem

Do kolejnego meczu ligowego BUKS przystąpił  w mocno zmienionym składzie , jednak zmiany nie wystarczyły, skoro na 6 straconych bramek , 4 były prezentami dla gości.

Nie można odmówić chłopakom z BUKS chęci, walki, zaangażowania w mecz (no może ostanie 10-15 trochę można było więcej dać z siebie). Można było nawet klaskać po kilku fajnych, szybkich akcjach pod bramką gości , ale nie miało to odbicia w wyniku. Byliśmy nieskuteczni w ofensywie i w sytuacjach 100% brakowało wisienki na torcie czyli drugiej bramki w sezonie dla BUKS  w sezonie 2020/2021 :):).

Jednocześnie nasza defensywa jako zespół i poszczególni zawodnicy w indywidualnych akcjach, nie realizowała swoich zadań efektywnie . Można oczywiście zwalać na brak szczęścia, jak w pierwszej i drugiej straconej bramce kiedy zawodnicy BUKS przebili głową pod nogi wychodzących na wolne pozycje i dając gościom sytuacje 1 na 1 z naszym bramkarzem. Jednak od tego jest komunikacja w zespole by podpowiedzieć koledze by np. puścił piłkę, inaczej się ustawił cofając się czy  przewidywać, zastanawiać się czy kolega nie popełni błędu czy da radę wygrać pojedynek 1 na 1 w powietrzu , na ziemi, czy jest w stanie rywala wyprzedzić i wstawić o ułamek szybciej nogę….. A jeśli nie, to może trzeba  zaasekurować bliższym lub dalszym ustawieniem partnera z boiska.

BUKS przegrał kolejny mecz , a przy tym dodatkowo stracił przez kontuzje kolejnych dwóch graczy . Przykro Przemek i Paweł, że musieliście się nacierpieć. Życzymy byście szybko wrócili do zdrowia i do zespołu. Czekamy na Was.

Za tydzień BUKS gra w niedzielę o godz 16 z SRS ZAMIENIE . W historii BUKS jeszcze nigdy nie graliśmy z tym zespołem, zatem zapraszamy fanów do miejscowości Zamienie, ul. Zakładowa 5. Liczymy, że tam BUKS się przełamie. Jak by na to nie patrzeć, kiedyś musi!!!!!!!!!!!!!!!!

top feature image

BUKS tłęm dla UKS Borzęcin

29 sierpnia 2020 r. w Borzęcinie BUKS zmierzył się z tamtejszym UKS. BUKS nie był w tym meczu faworytem, aczkolwiek na początku meczu zespół nasz całkiem efektywnie się bronił. Worek z bramkami dla gospodarzy rozpruł się po nieszczęśliwym zagraniu ręką we własnym polu karnym przez jednego z naszego graczy. W efekcie karny, strata bramki i kolejne problemy….Tak, chwilę później kontuzja ręki naszego bramkarza Tomka i dalej to już było tylko gorzej dla BUKS…Warto zwrócić uwagę, że kiedy Tomek schodził było 1 do 0 dla gospodarzy. Zaś z końcowym gwizdkiem 11 do 0 . Na taki wynik z pewnością nie wpłynęła jedynie zmiana bramkarza, a w dużej mierze psychika, poddanie się.

W tym momencie BUKS jest w dołku, ale jako to mówią skoro jest źle , może być tylko lepiej- może to brutalne, ale w sumie optymistyczne.

Następny mecz BUKS gra w sobotę o godz 11 z Relaxem Radziwiłłów. Zapraszamy kibiców z Pruszkowa do wsparcia zespołu i przełamania złej passy.