11 kolejka B klasy gr IV: Guzovia Guzów – BUKS Pruszków  2 : 1

top feature image

11 kolejka B klasy gr IV: Guzovia Guzów – BUKS Pruszków  2 : 1

Niestety przegrywamy kolejny mecz, tym razem z Guzovią 2 do 1. Nie pierwszy raz decyduje o tym brak sił na cały mecz.

Pierwsza połówka to całkiem niezła gra BUKS-u i bramka Batona. Ważniejszy niż strzelony gol, był fakt, że bardzo się staraliśmy by gospodarze nie zagrażali naszej bramce. Wielką pracę w środku boiska w odbiorze piłki robili młodzi Franek i Filip. Poza tym cała linia obrony BUKS grała z zaangażowaniem i wzajemnym asekurowaniem.

Niestety po przerwie z minuty na minutę organizacja gry defensywnej BUKS-u popełniała błędy. Z boku boiska odnosiło się wrażenie , że gospodarzom bardziej się chciało walczyć i po prostu więcej biegali, byli bardziej aktywni:).

Dodatkowo za zagranie ręką jednego z naszych obrońców sędzia podyktował rzut karny , który na bramkę zamienił zawodnik Guzovi. Gospodarze poszli za ciosem i po jednej z nielicznych składnych akcji strzelili bramkę na 2 do 1.

Próby odwrócenia niekorzystnej sytuacji przyczyniły się jedynie do kilku wolnych dla BUKS, jednak ich wykonanie było dalekie od idealnego.

Szkoda, bo naprawdę rywal był w zasięgu naszych możliwości. I może dlatego kilku naszych zawodników nie potrafiło zaakceptować , że przegrana obciąża wszystkich z boiska. Zamiast biadolić nad kolejną przegraną, może warto wziąć na klatę swoją grę. A jeszcze lepiej by było poprawić swoje niedoskonałości na treningach.

Zagrali w BUKS: Zbyszek Rakowski, Mateusz Pietrusiak, Kuba Jankiewicz, Damian Fabisiak, Filip Figurski, Franek Tatar (Krzysztof Protasiuk), Kacper Kaszuba, Kamil Piotrowski (1 bramka), Stasiek Brzostowski (Łukasz Kolarczyk), Adrian William Langburne (Artur Homa).

Comments are closed.