3 punkty dla Żaków !!!

top feature image

3 punkty dla Żaków !!!

W niedzielne południe żaki BUKS-u wybrały się do Borzęcina, celem była dobra gra oraz maksymalna zdobycz punktowa.

Chłopcy sprawili się dość dobrze, zgarniając wszystko.
Gra wyglądała dobrze, nawet kibice gospodarzy oklaskiwali Nasze akcje. To miłe.

Co do meczu:
Wynik w 2 min. otworzył Patryk z podania Filipa (przegląd pola jak Zieliński), kolejne trafienie po kolejnej asyście Filipa dołożył Piotrek. A jako trzeci strzelił Dominik, ach ta lewa noga !!!
Druga kwarta to popis strzeleckich umiejętności Staśka, oraz atomowe uderzenie Dominika.
Następne 15 min. już mniej efektywne ale wciąż efektowne. Zdobycz bramkową powiększył Staś oraz zazwyczaj asystujący Filip.
Czwarta odsłona była dość eksperymentalna, chłopcy mieli sami wybrać sobie pozycje na boisku. Trener jak i wszyscy spodziewał się „ hurrrrra i do przodu” no może nie bramkarz w role którego wcielił się przeważnie grający w obronie Wiktor. Bartek broniący w trzech pierwszych częściach meczu nie miał oporów z rajdami na połowę przeciwnika.
Więc gwizdek i poszło i zdziwienie, Panowie ustawieni na nominalnych pozycjach do ataku wszyscy ale do obrony też wszyscy, no szok. Klepka, klepka, kiwka, kiwka i wygląda że będą kolejne gole. A tu figa, mówiąc piłkarskim żargonem obiliśmy metal tak bardzo że będzie składka na pędzel i farbę. Śmiechu co niemiara a chłopcy z Borzęcina poszli z kontrą i zdobyli honorowe trafienie. My wciąż walczyliśmy z farbą na słupkach i poprzeczce. Dopiero Dominik wyregulował celownik zamykając wynik.

Ostatecznie:
UKS Borzęcin – BUKS Pruszków 1:9 (0:3, 0:3, 0:2, 1:1)
Dla BUKS-u: Patryk, Piotr, Dominik, Staś, Filip.

Zagrali:
Dzideczek, Gajewski, Klocek, Kowalik, Michałowski, Nowak, Rosiński, Rożek, Zelek.

Comments are closed.