Poziom A klasy jeszcze za mocny dla BUKS

top feature image

Poziom A klasy jeszcze za mocny dla BUKS

W czwartkowym sparingowym spotkaniu rozegranym w Nowej Wsi, miejscowy ANPREL przygotowujący się do rundy jesiennej A klasy , wygrał z naszym zespołem 9:3.

BUKS niedysponujący w tym spotkaniu optymalnym składem kadrowym, miał zbyt dużo braków i niedoskonałości, by przez cały mecz grać jak równy z równym z doświadczonym rywalem, a do tego mającym dość długą ławkę rezerwowych.

 

Z punktu widzenia zespołu BUKS, który pomimo kilku efektownych wygranych pod koniec minionego sezonu, w dalszym ciągu jest jedynie w fazie budowy filarów zespołu , taki sparing był dobrą formą przygotowań do ligi, łapania formy, doświadczenia dla młodszych zawodników (a tych jest cała masa:), a przy tym testowania możliwości zawodników jacy tworzą kadrę BUKS. Być może rotacje zawodników na różnych pozycjach, pozwolą w przyszłości na większe lub mniejsze zmiany, a większa ilość gry zawodników dotychczas  rezerwowych czy nowych testowanych, dała informacje na co i na kogo można liczyć lub kto …..nie daje odpowiedniej jakości i umiejętności.

 

Kolejny sparing BUKS rozegra już w sobotę u siebie na MOS-ie o godz 15 z GLKS Nadarzyn II.

Zapraszamy kibiców do wsparcia zespołu!

Zagrali: Emil Błaszczyk, Zbyszek Rakowski, Mateusz Call, Damian Fabisiak, Mateusz Ruszkowski, Filip Przybysz, Krzysztof Protasiuk, Kamil Besiński, Sławek Kuropatwa, Maciek Czupryński, Mateusz Lada, Tomek Wroński (1 bramka), Kamil Piotrowski (2 bramki), Adam Sarnacki, Patryk Jaworski, testowany 1, testowany 2.

Comments are closed.