Awans BUKS Pruszków rocznik 2011 do III ligi!!!

top feature image

Awans BUKS Pruszków rocznik 2011 do III ligi!!!

Tak BUKS2011 najlepszy w swojej lidze. Po ostatniej kolejce IV ligi okręgowej drużyna BUKS Pruszków zajęła 1 miejsce i awansowała do wyższej ligi. Na wiosnę 2023 roku BUKS Pruszków rocznik 2011 zagra w III lidze!!!! Brawo drużyna BUKS2011 !!!

Wielki sukces naszej młodej drużyny i małego klubu BUKS Pruszków.

W dzisiejszym meczu OLIMP-u Brwinów z BUKS Pruszków był wynik 1 do 1, co teoretycznie otwierało szanse dla Rysia Laski, ale w meczu UKS Ład z Rysiem Laski górą był zespół z Ład , co dało BUKS-iarzom awans do wyższej ligi. Dziękujemy zespołowi UKS Ład , że grał honorowo dla nas !!!

Nie można przy tym zapominać, że BUKS2011 włożył przez całą rundę jesienną olbrzymi wysiłek, nie odpuszczał trener, zawodnicy i rodzice BUKS-iarzy. Tak wielkie podziękowania dla rodziców zawodników BUKS, którzy z reguły poświęcali swoje przyjemności wyjazdowe i byli do dyspozycji na meczach!!! Brawa dla całej społeczności BUKS.

Życzymy młodym piłkarzom z BUKS Pruszków dalszych sukcesów i dużo zdrowia!!! Biorąc pod uwagę, że kadra meczowa w ostatnim meczu liczyła tylko 9 zawodników, do tego 2 piłkarzy BUKS jest od dawna z ciężką kontuzją, to zdrowie jest w przyszłości NAJWAŻNIEJSZE!!!

Jeszcze raz Gratulacje BUKS-iarze!!!!

Razem po awans BUKS2011

Comments are closed.