B klasa: BUKS Pruszków – KS Teresin II 5:0

top feature image

B klasa: BUKS Pruszków – KS Teresin II 5:0

Seniorzy BUKS Pruszków rywalizujący na poziomie B klasy, w niedzielne południe 30 maja 2021 roku na boisku MOS Pruszków zmierzyli się z KS Teresin II .

Pomimo gry non-stop , wręcz co 3 dni (ostatni mecz był zaledwie we wtorek) zespół BUKS Pruszków stawił się na kolejny mecz w pełnym składzie, jedynie rezerwowa ławka była pusta nie licząc grajacego trenera:) Okazało się jednak, że podstawowi gracze potrafili zrobić różnicę w meczu z rezerwami KS Teresin.

To był dobry, jak nie najlepszy mecz BUKS w sezonie 2020/2021. Zespół z Pruszkowa od początku do końca prowadził grę, strzelał bramki, nie pozwalał rywalom na tworzenie zagrożeń pod własną bramką. Przyjemny dla kibiców BUKS-u mecz, który zakończył się efektowną wygraną 5 do 0. Widać było u chłopaków BUKS-u wolę walki, chęć gry w piłkę , nienasycenie kolejnymi bramkami , po prostu grali do końca dla siebie i kibiców.

Wart zapamiętania jest hattrick Kuby Jankiewicza.

Bramki strzelali również Mateusz Wójciuk i Karol Szczepanek.

Najprzyjemniejsze było jednak widzieć jak drużyna BUKS Pruszków wreszcie wspólnie się cieszy z zasłużonego zwycięstwa. To jest to co kibice z Pruszkowa chcą widzieć po każdym meczu BUKS:

Kolejny mecz BUKS na własnym boisku już 6 czerwca o godz 18:30. A jak ktoś nie chce czekać tydzień i już chce pokibicować BUKS-owi i popatrzeć na B klasę, to już w środę o godz 18:30 zespół BUKS Pruszków zagra w Płochocie z AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )

Comments are closed.