B klasa: BUKS – Zamienie 1:2

top feature image

B klasa: BUKS – Zamienie 1:2

Niestety w 3 meczu rundy wiosennej zespół BUKS Pruszków grający w B klasie poniósł 3 porażkę. A wydawało się, że będzie tym razem dobrze 🙂

Już początek meczu wydawał się inny w wykonaniu BUKS, jako że było to pierwsze spotkanie w tym roku, w którym trener zespołu z Pruszkowa miał podstawową jedenastkę opartą wyłącznie o seniorów i nie musiał wspierać się juniorami. Oczywiście były dzięki temu plusy jak i …….minusy:). Największy minus, że jak się przegra, to nie można mieć żalu do młodych:).

Plusami gry samymi seniorami była ładna dla oka gra taktyczna BUKS w pierwszych minutach meczu. Organizacja gry bez piłki i z piłką przy nodze, dyscyplina, rozumienie gry to były atuty BUKS, dzięki którym po pierwszej połowie prowadziliśmy 1 do 0 i mieliśmy dwie tzw. setki. Na nieszczęście dla BUKS dwie świetne sytuacje nasz skrzydłowy w niewyjaśniony sposób zepsuł jak trampkarz, żeby nie obrazić juniorów:).

Bramkę dla BUKS strzelił niezawodny Karol Szczepanek .

W drugiej połowie meczu, zespół BUKS zbyt małymi siłami i zbyt wolno atakował skrzydłami, skupiając się na obronie prowadzenia. Szkoda również, że defensywa BUKS popełniła dwa poważne błedy , które skończyły się stratą dwóch bramek.

Odnośnie zaś zagrożenia pod bramką rywali jedyną realną szansę na strzelenie bramki miał popularny Ludwik, ale jego strzał szczupakiem był niecelny.

Ostatecznie BUKS Pruszków przegrał z SRS ZAMIENIE 1 do 2.

Dziękujemy zawodnikom BUKS za wysiłek i ambitną grę. Było blisko, ale jeszcze nie tym razem:(.

Comments are closed.

Post navigation