B klasa: SRS Zamienie 5 – 1 BUKS Pruszków

top feature image

B klasa: SRS Zamienie 5 – 1 BUKS Pruszków

W niedzielę 13 września 2020 r BUKS Pruszków w 7 kolejce B klasy zmierzył się na wyjeździe z SRS Zamienie.  

BUKS jak zwykle w tym sezonie rozpoczął mecz od straty bramki, ale nieoczekiwanie wyrównał po pięknym strzale z dystansu Kuby. Niestety brak koncentracji BUKS pod sam koniec pierwszej połowy i gospodarze schodzili na przerwę z 2 bramkowym prowadzeniem. Szkoda, bo gra zespołu z Pruszkowa w pierwszej połowie była istotnie lepsza niż w swoich poprzednich kolejkach.

Dużą pozytywną rolę w zespole BUKS wstawiał wracający do zespołu „duży Budzik” , który razem z grającym trenerem Rafałem, zapewniał że w powietrzu nie ustępowaliśmy zespołowi gospodarzy. Tym bardziej szkoda, że nie można było tego atutu przekuć w ofensywie .

Druga połowa to już niestety 2 bramki stracone przez BUKS i 1 bramka strzelona przez BUKS , ale nieuznana przez sędziego. Dopatrzył się spalonego, a właściwie dosłyszał się spalonego. W tym miejscu, powinno się napisać kilka słów o umiejętnościach sędziowania pana z gwizdkiem, ale pozostawmy ten temat dla ……Kuby naszego sędziego. Może on to rozumie 😉😉.

BUKS nie przegrał przez sędziego, co najwyżej Pan sędzia zadziwił i wkurzył kilku BUKS-iarzy, w tym naszego spokojnego grającego trenera, co biorąc pod uwagę ultra spokojną naturę jest osiągnięciem ponadprzeciętnym 😊 .

Za tydzień w niedzielę 20 .09.2020 r. o godz. 11 BUKS podejmie zespół Orionu Cegłów. Zapraszamy kibiców z Pruszkowa na stadion MOS Pruszków. Potrzebujemy 12 zawodnika by się przełamać i wygrać 1 mecz w sezonie 2020/2021. Z naszymi kibicami się uda!!!!

Comments are closed.