BUKS – Guzovia Guzów 1 – 2

top feature image

BUKS – Guzovia Guzów 1 – 2

Sobotni mecz z Guvią Guzów można uznać za wyjątkowo dziwny. Po pierwszej połowie BUKS powinien prowadzić co najmniej dwoma lub trzema bramki, a miał na swym koncie jedynie jedną bramkę po dobrze egzekwowanym karnym przez kapitana zespołu Calika.

W drugiej połowie tego meczu sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gra BUKS-u od 46 minuty  delikatnie powiedziawszy nie wyglądała dobrze. Wyglądało jakby przerwa w meczu zabrała siły, energię i kreatywność zawodnikom gospodarzy. To goście grali w piłkę. Do pewnego momentu obrona BUKS-u dawała radę, jednak przytrafił się kiks naszemu bramkarzowi i goście wyrównali. W niedługim czasie strzelili drugą bramkę już bez udziału naszego zawodnika .

Zespół BUKS starał się odrobić straty, jednak albo nie był w stanie przejść dobrze ustawionego bloku defensywnego gości, albo po prostu w dobrych sytuacjach zawodnicy BUKS-u pudłowali.

Braki pod względem fizycznym zawodników BUKS, jak również nie dobicie rywala poprzez strzelenie drugiej bramki, sprawiło, że tego spotkania dobrze wspominać nie będziemy, a szkoda, bo rywale byli do pokonania. Pozytywem jest odblokowanie się naszego kapitana , który znów z uśmiechem na ustach strzelił karnego w ważnym momencie.

Zagrali w BUKS-ie: Zbyszek Rakowski (Emil Błaszczyk), Mateusz Call, Michał Stan, Damian Fabisiak (Krzystof Protasiuk), Konrad Górski (Arek Pawłowski), Kamil Piotrowski (Konrad Włodarczyk), Konrad Ziółkowski, Sławek Kuropatwa (Robert Karbowiak), Mateusz Lada, Kuba Jankiewicz, Mateusz Ruszkowski.

Comments are closed.