BUKS – MILAN 1 do 1

top feature image

W pierwszym meczu ligowym u siebie młodzież BUKS Pruszków rocznik 2002 zremisowała z mocną ekipą MILAN-u Milanówek 1:1.  Z punktu widzenia BUKS, wynik jest bardzo dużym osiągnięciem. Zespół MILAN-u mimo, iż gra w lidze okręgowej posiada olbrzymi potencjał piłkarski. W kadrze posiada zawodników, będących jeszcze nie dawno mistrzami Mazowsza w piłkę nożną. Dlatego też nie dziwi, iż przez cały mecz grę prowadził zespół gości, a nasi BUKS-iarze próbowali im przeszkadzać i bronić się. W pierwszej połowie BUKS raz wyciągał piłkę z własnej bramki , ale i tak wielki mecz rozgrywał nasz bramkarz Krzysiek. Dodatkowo w drugiej połowie , Krzysztof obronił nawet karnego i pojedynek 1 na 1 po karnym.

Nie ma co ukrywać tym razem to BUKS w odróżnieniu od wielu poprzednich meczy miał odrobinę  szczęścia. Jedyny celny strzał na bramkę gości – w ostatniej akcji meczu – zakończył się naszą bramką i wyciągnęliśmy remis, który biorąc pod uwagę wolę walki, poświęcenie naszych zawodników jest fantastycznym wzmocnieniem i doładowaniem energii w krótkim istnieniu zespołu juniorów BUKS. Tak się buduje team spirit zespołu!!!!  Oczywiście można się czepiać szczegółów, bo zawsze może być lepiej:), ale jeśli uda się juniorom BUKS utrzymać tą drogę jaką idzie czyli małymi krokami uczyć się piłki poprzez realizację zadań dostosowanych do możliwości poszczególnych zawodników , będzie lepiej z każdą kolejną grą!!!

Gratulacje dla zespołu za wielki wysiłek na boisku!

Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kuba Konopko (Wiktor Przygoda, Remek Polak), Krzysztof Tokarski, Roman Baleja, Filip Nuszkiewicz, Dominik Jakubik (Paweł Cegliński), Szymon Celiński (Damian Olszewski), Dominik Andrzejak (1 bramka), Michał Łukasik.