BUKS – Ożarowianka II 1 – 4

top feature image

BUKS – Ożarowianka II 1 – 4

Oj  nie był to dobry mecz naszej drużyny. Od początku do niezbyt miłego końca. Zwykle, nawet po przegranych meczach można było napisać coś dobrego o naszej przewadze taktycznej, o kulturze gry lub chociaż ambicji i walce, ale po meczu z Ożarowianką nic z tych rzeczy. Drużyna gości była po prostu lepsza od nas. Również we wspomnianych obszarach. Szybciej grali piłką, popełniali mniej prostych błędów , dokładniej podawali oraz lepiej byli przygotowani motorycznie. Mieli więc wszystko to, czego zabrakło w tym meczu naszej drużynie. Nasze akcje były najczęściej przypadkową wypadkową różnych indywidualnych zagrań, a nie realizacją założonego planu.

Od początku zabrakło również koncentracji, czego efektem była szybko stracona bramka. Druga bramka dla Ożarowianki padła również w pierwszej połowie i był to wynik naszego prostego błędu przy wyprowadzaniu piłki.
W drugiej połowie dwie kolejne bramki gości w odstępie 4 minut zamknęły mecz. Honorowa bramka  Ladzi to było wszystko na co było nas stać w tym meczu.
Można zatem powiedzieć, że kolejny raz zespół złapał doświadczenie, a doświadczenie jest czymś, co się dostaje, kiedy nie dostaje się tego, czego się chce :).

Zagrali: Emil Błaszczyk, Mateusz Call, Daniel Wojtczak, Mateusz Ruszkowski (Adam Sarnacki), Damian Fabisiak, Kamil Piotrowski (Krzysiek Protasiuk), Patryk Jaworski (Mateusz Lada – 1 bramka), Kamil Besiński, Sławek Kuropatwa, Adam Kantaev.

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :