BUKS Pruszków – KS Marymont 1 -3

top feature image

BUKS Pruszków – KS Marymont 1 -3

W meczu sparingowym BUKS Pruszków przegrał z KS Marymont 1-3 (0-2). Jedyną bramkę dla BUKS strzelił wracający do zespołu popularny „Baton”.

 

Poza strzeloną pierwszą bramką przez zespół BUKS w 2020 roku, pozytywem był również fakt, że BUKS w meczu z KS Marymont wreszcie po wielu miesiącach wspierania się młodzieżowcami, rozpoczął całkowicie w składzie seniorskim, a do tego jeszcze z jednym rezerwowym seniorem. 💪 Trzech juniorów BUKS jedynie uzupełniało skład. Nie znaczy to wcale , że nowy trener Rafał nie stawia na młodość, chęci , zaangażowanie, wręcz przeciwnie  o czym świadczyła bardzo duża ilość gry juniora Romana . Aczkolwiek, można mieć nadzieję, że wraz z wiosną, z kolejnymi sparingami i za sprawą przyjemnej atmosfery wprowadzanej przez trenera Rafała, kadra seniorów BUKS budzi się ze snu zimowego i nie tylko chce tworzyć fajną drużynę piłkarską , ale również ma potencjał by efektywnie i sumiennie przygotować się do gry w rundzie wiosennej.

 

Zagrali w barwach BUKS:

Zbyszek Rakowski, Rafał Zbiciak, Michał Stan, Przemek Staniak, Stasiek Brzostowski, Mateusz Call, testowany 1, Mateusz Wojciuk, Krzysztof Protasiuk, Kamil Piotrowski (1 bramka), Jan Karpiński, Paweł Dudkiewicz, Kacper Ludwisiak, Szymon Cegliński, Roman Baleja.

 

 

 

Comments are closed.

Post navigation