BUKS rocz 2002 przegrywa z KOSĄ . Bez wstydu!

top feature image

BUKS rocz 2002 przegrywa z KOSĄ . Bez wstydu!

BUKS przegrał w minioną środę z KOSĄ II Konstancin 0 do 3. Przegrał, ale po pierwsze BUKS w związku z rozgrywaniem meczu w środę, do tego na wyjeździe o wczesnej porze, nie był w optymalnym składzie, a po drugie bez najmniejszego wstydu. W drugiej połowie nasz zespół na tyle ambitnie walczył iż nie dał sobie wbić żadnej bramki. Ta część spotkania skończyła się remisem.

BUKS  w tym meczu grał zdecydowanie, może niezbyt finezyjnie , ale z konkretnie realizowanym planem i z zaangażowaniem większości zawodników na rozbijanie ataków przeciwnika. Często ataki KOSY zawodnicy z Pruszkowa stopowali wślizgami, blokowaniem strzałów na ciało oraz pięknymi paradami bramkarza. Zawodnicy BUKS-u dużo biegali czym starali się zrównoważyć braki techniczne i taktyczne w odniesieni do doświadczonych gospodarzy.

Oczywiście i my mieliśmy w meczu kilka okazji do zdobycia goli. Głownie w pierwszej części spotkania, ale brakowało dokładności.

Pomimo braku zwycięstwa BUKS-u, można było być dumnym z ich postawy. Widać było na boisku, że jest postęp w defensywie, a od właśnie tej formacji wszystko się zaczyna :).

Już w najbliższą niedzielę o godz. 12 BUKS Pruszków zagra rewanż z KOSĄ u siebie na MOS-ie.

Zapraszamy kibiców. Może z Waszą pomocą uda się pokonać KOSĘ? Przyjdźcie i wesprzyjcie  nas swoim kibicowaniem drużynie BUKS-u.

Zagrali w barwach BUKS: Krzysztof Zalewski, Mateusz Pietrusiak, Bartek Wójcicki, Szymon Cegliński, Kuba Murza, Bartek Szymanowski, Michał Łukasiak, Filip Nuszkiewicz, Kamil Bujniewicz, Adrian Polkowski, Roman Baleje, Paweł Cegliński, Dominik Jakbik, Dominik Andrzejak, Kacper Kawałko.

Comments are closed.