BUKS rocznik 2002 zakończył ligę na 3 miejscu

top feature image

BUKS rocznik 2002 zakończył ligę na 3 miejscu

Swój pierwszy sezon w  lidze BUKS rocznik 2002 zakończył walkowerem od zespołu TUR Jaktorów. Przeciwnik oddał mecz jako, że nie miał kim grać :). My za to rozwijaliśmy się przez cały sezon i na koniec sezonu (wiosna 2018) znaleźliśmy się na 3 miejscu w II lidze okręgowej.

Wszystko zaczęło się od listopada 2017 i SKS-ów z piłki nożnej dla uczniów gimnazjum przy Budowlance. A jednak na dziś BUKS ma całkiem sporą grupę zawodników opartą o chłopaków z różnych szkół pruszkowskich i okolic mających chęci, zapał do rozwijania talentu piłkarskiego. Z punktu widzenia poziomu sportowego najważniejsze , że jest potencjał, trzeba tylko pokierować i dać szansę rozwoju. Oczywiście nie ma co ukrywać, że występy BUKS-u w lidze rocznika 2002  mimo wielkiej wiary w sukces trenera i samych zawodników stały pod sporym znakiem zapytania.

Mogło być różnie, ale zaangażowanie, wzajemne zaufanie trenera i zawodników, dało siłę do pokonywania problemów i zbudowania czegoś nowego czyli BUKS-u. To jest właśnie alternatywa do nic nie robienia  czy poddawania się i rezygnacji z piłki. Pierwszy sezon ligowy nie był ostatnim. Za dwa miesiące zacznie się kolejny sezon piłkarski i BUKS bogatszy o doświadczenia i nowych chętnych zawodników dalej będzie grał. Zapraszamy do gry i kibicowania!!!!

Comments are closed.