BUKS rocznik 2012 zaczyna grę w piłkę!!!!

top feature image

BUKS rocznik 2012 zaczyna grę w piłkę!!!!

Wielki debiut zaliczył rocznik 2012 BUKS Pruszków. W niedzielę 17 lutego 2019 o godzinie 8 rano , chłopcy z tego rocznika mieli okazję rozegrać swój pierwszy, historyczny mecz z zewnętrznym przeciwnikiem. Z niewielkim wsparciem rocznika 2011 rywalizowali z zawodnikami z klubu Piast Piastów. Spotkanie rozgrywane było na hali w Piastowie. Były emocje , mnóstwo radości zarówno na boisku jak i trybunach i szczera, wynikająca z chęci, gra w piłkę na całego. Umiejętności nie były ważne – to przyjdzie z czasem. Liczyło się samo zagranie pierwszego, POWAŻNEGO meczu :):).

Oficjalnie można powiedzieć, że rozpoczęła się piłkarska przygoda dla chłopców grających w BUKS-ie rocznik 2012 .  Już za tydzień kolejna gra z MILAN-em tym z Milanówka. Kto wie, może w BUKSie  już jest kolejny Piątek, albo za chwilkę do nas dołączy….

Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom w kolejnych meczach i turniejach !

Zagrali: Grześ Sadowski, Staś Stan, Jaś Wójcicki, Staś Zwierzchowski, Olek Getke, Julek Podlasiński, Alan Górski, Szymek Mika, Mati Samsel, Alan Lubański, Michaś Świech.

 

Chciałbyś/-ałabyś, aby Twoje dziecko spędzało aktywnie czas z rówieśnikami i w atmosferze zdrowej rywalizacji zdobywało nowe umiejętności piłkarskie pod okiem profesjonalnych trenerów?

 

Jeżeli tak, ZAPRASZAMY do BUKS Pruszków.

Zapraszamy wszystkich chłopców z rocznika 2012 na treningi, które odbywają się w środy i piątki o godz. 17.30  na SP nr 3 w Pruszkowie (na halę lub, jak będzie ciepło,  na boisko)

Szczegółowych informacji udziela trener Darek Zieliński pod nr tel. 605-520-852.

Comments are closed.