BUKS – UKS Łady 2 -3

top feature image

Nie tak chcieli zakończyć rundę jesienną piłkarze BUKS Pruszków. W sobotę, 10 listopada tuż przed Świętem Niepodległości (z okazji której wraz z drużyną przyjezdną na pamiątkę zrobiliśmy zdjęcie flagi Polski) przegraliśmy przed swoją publicznością z UKS Łady 2:3.

Zaczęło się jednak bardzo niespodziewanie. Po 3 minutach BUKS prowadził 1 do 0 z UKS Łady. Po wolnym z przed pola karnego gości, Adam uderzył w poprzeczkę,  jednak na szczęście dla nas bramkę z dobitki ustrzelił kapitan Callik.

Zapału i sił zawodnikom BUKS nie starczyło na długo. Goście przejęli inicjatywę i do przerwy strzelili 2 bramki. Niestety dla nas, przy pierwszej wyrównującej bramce duży udział miał sędzia, który dopatrzył się wątpliwego zagrania ręką naszego zawodnika już w polu karnym.

W drugiej połowie goście jeszcze podwyższyli na 3 do 1 . Kiedy wydawało się , że jest po meczu, bramkę kontaktową strzelił Baton. Pomimo prób i podjęcia walki, drużyna BUKS więcej bramek nie strzeliła. UKS Łady dowiozły zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Parę minut dobrej gry BUKS na początku meczu i część drugiej połowy, nie wystarczyło na zdobycie choćby punktu. Był to ostatni akord rundy jesiennej…oby następna była dużo lepsza dla zespołu BUKS. Teraz jest czas na odpoczynek fizyczny i psychiczny. Zawodnicy mogą przemyśleć temat czego oczekują grając w piłkę w BUKS i jak to osiągnąć, a klub BUKS zorganizować się w taki sposób by pewne problemy, które wyszły na jaw w tej rundzie rozwiązać z korzyścią dla wyników lub choćby dla przyszłości klubu.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę, a kibicom za wspieranie BUKS. Zapraszamy na wiosnę do dalszej walki!!!

Zagrali w BUKS: Oskar Sudomir, Adam Kantaev, Rafał Zbiciak, Rafał Deczewski, Konrad Górski, Mateusz Call, Mateusz Wojciuk, Konrad Ziółkowski, Kuba Jankiewicz, Kamil Popławski, Damian Fabisiak, Krzysztof Protasiuk, Kamil Piotrowski (1 bramka).