BUKS2002 – LKS OSUCHÓW 1 – 3

top feature image

BUKS2002 – LKS OSUCHÓW 1 – 3

W sobotni wieczór młodzież BUKS-u zaliczyła rewanż z zespołem z Osuchowa. Niestety ze sportowego punktu widzenia  (1 do 3 dla LKS Osuchów) nie można o czymś więcej powiedzieć niż właśnie jedynie o odbyciu się meczu.

Nie chodzi nawet o przegraną BUKS-u z drużyną , która nie miała pełnego składu, ale głównie o styl, sposób gry zespołu z Pruszkowa. W miejsce rozumnej, poukładanej gry, ukierunkowanej na podania, grę zespołową, w grze BUKS-u widać było chaos, grę indywidualną , przebijanie, wybijanie. Oczywiście można wszystko zwalać na braki w umiejętnościach, ale czy ciągłe złe decyzje, byle jakość, brak dokładności jest wytłumaczeniem???

Naprawdę nie przesadzam, ale to było żenujące widowisko, po którym cały zespół łącznie z trenerem musiał schodzić z boiska z poczuciem wstydu. Stało się, trzeba wziąć na klatę i pracować, na treningach, sparingach oraz w kolejnych meczach ligowych. Nie można myśleć, że nie damy rady.

Jeśli jest źle, potraktujmy to jako wyzwanie…… Mamy skład i mamy kogo rozwijać i to jest TEN jedyny pozytyw:). BĄDŹMY MOCNIEJSI O TĄ PRZEGRANĄ, ZAPAMIĘTAJMY I ZRÓBMY INACZEJ W NASTĘPNYCH SPOTKANIACH!!!

Zaliczyli mecz : Krzysztof Zalewski, , Max Koc, Kuba Murza, Kuba Konopko (Paweł Cegliński), Franek Tatar (Remek Polak) , Michał Łukasik, Filip Nuszkiewicz, Szymon Cegliński , Dominik Andrzejak ( Dominik Jakubik), Mateusz Szymański (1 bramka), Arek Łuczak  (Kacper Marciniak),

Comments are closed.