BUKS2002: niewykorzystane sytuacje się mszczą

top feature image

Niestety nie tak miał skończyć się mecz z Żyrardowianką Żyrardów . W drugiej kolejce I ligi wojewódzkiej juniorów starszych rocznik 2002 (pierwsza odbyła się ponad miesiąc temu, ale przez ponad miesiąc w związku z pandemią zawieszone były treningi i mecze ) BUKS Pruszków uległ rywalowi aż 0-3, choć do 42 min pierwszej połowy było 0-0 i to nasza drużyna powinna prowadzić. Powinna, lecz nie wykorzystała wybornej okazji do strzelenia bramki w 17 minucie. To nie była setka , a wręcz dwusetka:). Byliśmy w sytuacji 2 naszych na samego bramkarza gospodarzy, ale brak chłodnej głowy i zła decyzja , w efekcie niecelny strzał.

Żyrardowianka objęła prowadzenie na chwilę przed końcem pierwszej połowy. Strzał gospodarzy pewnie by obronił nasz bramkarz, ale w wyniku rykoszetu , wyjmowaliśmy piłkę z bramki. Szkoda, bo to była dobra połowa zespołu BUKS2002.

Druga połowa to już inna gra naszego zespołu. Rywal strzelił kolejne 2 bramki i kontrolował mecz.

Wart odnotowania był obiecujący debiut w barwach BUKS nowego zawodnika Kuby Kosińskiego. Życzymy Ci Kuba byś rozwijał się w BUKS Pruszków piłkarsko z każdym meczem i treningiem oraz cieszył kibiców oraz kolegów swoją grą.

Żyrardowianka Żyrardów  3 – 0  BUKS Pruszków