BUKS2002 rozegrał dobry mecz w defensywie i zaczął ligę od wyjazdowego remisu z KOSĄ

top feature image

BUKS2002 rozegrał dobry mecz w defensywie i zaczął ligę od wyjazdowego remisu z KOSĄ

Przed pierwszym meczem ligowym BUKS-u rocznika 2002 bralibyśmy w ciemno punkt z KOSĄ KONSTANCIN. Po spotkaniu BUKS-iarze mogli czuć jednak niedosyt, ponieważ była szansa by wygrać.
Młodzież BUKS-u rocznik 2002 pojechała do Konstancina ze świadomością jak było ciężko na jesieni z KOSĄ (0:3 oraz 0:6). Do tego zespół z Pruszkowa nie był w optymalnym składzie. W meczu wystąpiło tylko 11 zawodników, ławka była , ale tylko na pokaz:).
Przez cały mecz BUKS grał konsekwentną piłkę , opartą o pressing średni i dobrze ustawioną strefę. Można powiedzieć że treningi, sparingi dały efekt w postaci dobrze wykonanego zadania. To najbardziej cieszy, ma sens, że zespół nauczył się jakiejś rzeczy i pokazał to w meczu!!!
Oczywiście bez ambicji, walki nie byłoby niczego. Widać było, że chłopakom z BUKS-u chce się biegać i szorować tyłkiem po murawie. Choć słowo murawa na arenie KOSY to wielkie słowo, bardziej pole z fragmentami trawy i połaci piachu:). Tym bardziej trzeba docenić, że na takim terenie, BUKS-iarze dali radę!!!
W ofensywie liczyliśmy na szybkość i stałe fragmenty gry. I tak też zdobyliśmy bramkę : po dobrze egzekwowanym karnym przez Adriana:).
Mecz zakończył się remisem 1 do 1, jednak w ostatnich minutach meczu wyśmienitą akcję Adriana i Filipa (wreszcie fajny obieg i wrzutka) próbował wykończyć Dominik . Niestety jego strzał głową minął słupek bramki rywali.
Nie ma jednak co narzekać, bo nie ma na co. Zasłużyliście Panowie na remis i ten punkt wywieziony jest fajnym początkiem Waszej dalszej nauki gry w piłkę!!! Gratulacje!
Zagrali:
Krzysztof Zalewski, Krzysztof Tokarski, Filip Figurski, Roman Baleja, Kuba Flis, Franek Tatar, Filip Nuszkiewicz, Dominik Andrzejak, Kacper Kawałko, Adrian Polkowski (1 bramka), Dominik Jakubik.

Comments are closed.