BUKS2011: ach te niewykorzystane sytuacje

top feature image

BUKS2011: ach te niewykorzystane sytuacje

Na koniec długiego weekendu drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała mecz w dalekim Mszczonowie w ramach 5 kolejki III ligi MZPN.

Przed meczem trener uczulał na jeden aspekt – nie stracenie bramki w pierwszych minutach spotkania. A jednak od 3 minuty BUKS już musiał gonić wynik. Na szczęście pod koniec 1 połowy BUKS-iarze wyrównali po składnej akcji Karola i Mikołaja.

W pierwszej połowie było jeszcze kilka składnych akcji BUKS, ale to dopiero w drugiej połowie był festiwal 100% szans na bramkę dla naszego zespołu, z których nie cieszyliśmy się z żadnej bramki. Cieszy , że umieliśmy poprzez podobny sposób gry znaleźć się kilkukrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali czy nawet z piłką przy nodze i pustą bramką rywali, ale zabrakło dokładności i skuteczności. Widać trzeba więcej potrenować strzelanie i trafianie 🙂 :).

Na szczęście dla nas – pomimo, że gospodarze mocno atakowali -nasza defensywa i bramkarz nie dali się pokonać i mecz zakończył się remisem 1 do 1.

Brawa dla zespołu BUKS od całej rzeszy kibiców! To nie był łatwy mecz. Drużyna Mszczonowianki grała dobrze w piłkę, ale my potrafiliśmy efektywnie odpowiedzieć. Tym razem nie wygraliśmy (choć naprawdę mogliśmy), ale niedosyt pozwala liczyć, że jest możliwość na coś więcej z kolejnymi treningami i meczami.

Nie zwalniamy tempa! Mocno do przodu BUKS2011!!!

Comments are closed.