BUKS2011: Dużo dobrego grania na początek roku

top feature image

BUKS2011: Dużo dobrego grania na początek roku

W weekend 8/9 stycznia 2022 roku drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała mecze w komercyjnych ligach zimowych w Warszawie i w Pruszkowie.

Najpierw Świt Nowy Dwór a potem Młody Orlik byli rywalami BUKS2011 w meczach w lidze zimowej na LEGII Warszawa. W obu meczach  BUKS prowadził grę, kreował sytuację podbramkowe i dobrze bawił się piłką. 

Następnego dnia BUKS zmierzył się w ostatnim meczu ligi zimowej w Pruszkowie z zespołem Unii Boryszew. To było wielkie „meczycho” , pełne emocji do ostatnich sekund. Ostatnia akcja należała do zespołu z Boryszewa i oni w tym pojedynku o jedną bramkę byli lepsi. Jednak nie to było najważniejsze , ale dobra gra chłopaków z BUKS Pruszków. Ta malutka przegrana była więcej warta niż nie jedna wygrana, jako że cały zespół BUKS umiał wielokrotnie w tym meczu wychodzić z trudnych momentów, nie poddawać się kiedy przegrywał, strzelać bramki na prowadzenie, walczyć jeden za drugiego i co ważne mieć poczucie, że BUKS2011 jest w stanie grać w piłkę . Tym razem zabrakło czasu, ale pouczymy się w kolejnych meczach i zrobimy kolejne kroki w rozwoju BUKS2011.

Comments are closed.