BUKS2011: Młodzicy zakończyli ligę pod balonem meczem z Legionovią

top feature image

BUKS2011: Młodzicy zakończyli ligę pod balonem meczem z Legionovią

Drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 dała radę i zakończyła rozgrywki jesiennej ligi pod balonem na Legii grając w sobotę mecz z Legionovią. Podobnie jak w poprzednich meczach i tym razem BUKS ciężko pracował w meczu i poprzez grę z mocnym rywalem uczył się piłki na dużym boisku.

Wszystkie siedem meczy jakie zagrał w tej lidze BUKS, to było duże wyzwanie, gdzie poprzeczka była postawiona wysoko, ale istotne , że z każdym meczem chłopcy walczyli co raz bardziej o lepszą grę. Cieszy również, że rodzice i dzieci nie poddają się i chcą poświęcać wolne godziny na kolejne próby. Z meczu na mecz drużyna nabiera pewności swoich umiejętności , zbiera konieczne doświadczenia i widzi , że trzeba wiele poprawić, wytrenować by być na wyższym poziomie sportowym. Bonusem dla drużyny jest również zwiększenie kadry zespołu o nowych chłopców, którzy dołączyli do nas i trenują w BUKS.

Najważniejsze jednak, że nasi najwierniejsi kibice rodzice są wytrwali , inwestują finansowo i czasowo w dążeniu do spełnienia marzeń chłopców. Słynny sportowiec, niekwestionowana legenda mieszanych sztuk walki Conor McGregor kiedyś powiedziała „Talent nie istnieje. Wszyscy ludzie mają dokładnie takie same możliwości. Zainwestuj odpowiednią ilość czasu, a trafisz na szczyt.”

Comments are closed.