BUKS2011: na koniec ligi zwycięstwo z OLIMP Brwinów

top feature image

BUKS2011: na koniec ligi zwycięstwo z OLIMP Brwinów

W ostatnim meczu sezonu 2021/2022 BUKS Pruszków rocznik 2011 potwierdził swoje umiejętności gry w piłkę w meczu rewanżowym z OLIMP Brwinów.

Ciężko jest się skoncentrować na meczu w środku tygodnia, po dniu szkoły. A jednak BUKS2011 w czwartek 14 czerwca 2022 roku od początku meczu z OLIMP Brwinów prowadził grę i panował nad wynikiem. Będąc obiektywnym, należy podkreślić , że rywal nie dał się zdominować i prawie do końca był blisko. Liderzy BUKS2011 jednak nie pozwolili na stratę uzyskanej przewagi co szczególnie cieszy trenera, że co raz więcej chłopców pamięta , rozumie i potrafi zrealizować defensywne zasady gry na danych pozycjach :). Strata tylko 3 bramek, w tym jednej samobójczej , daje nadzieję na budowanie zespołu na kolejny sezon.

Oczywiście nie można zapominać o ofensywie , ale biorąc pod uwagę liczbę sytuacji pod bramką OLIMP-u, można powiedzieć , że wykończenie , finalizacja akcji nie była jeszcze na ocenę sześć, mimo, że bramkarz rywali wyjmował tyle razy piłkę z własnej bramki:):). Brakowało cierpliwości, spokoju. I na te zmiany trener liczy w następnym sezonie BUKS!!!

Warto jednak przypomnieć , że BUKS2011 wygrał z OLIMP Brwinów i ex aequo ze Zniczem zajął pierwsze miejsce w lidze orlików rocznik 2011 (jedyny przegrany mecz w lidze ze ZNICZem u siebie, ale zrewanżowaliśmy się ZNICZ-owi zwycięstwem na ich boisku).

Gratulacje dla zawodników BUKS za ten mecz i za cały sezon!!! Dziękujemy rodzicom chłopców z BUKS za co raz większe zaangażowanie w piłkę. Trener BUKS2011 bardzo liczy, że będzie ono co najmniej takie same w tych trudniejszych zimnych, deszczowych miesiącach…….

Dziękujemy drużynie OLIMP Brwinów za sportową rywalizację i wyzwania pozwalające na rozwój przyszłych gwiazd Polskiej piłki nożnej. Najpierw trzeba chcieć, potem trzeba zacząć próbować i grać, grać!!!

Brawo BUKS Pruszków!!!!

Comments are closed.