BUKS2011: ostatni mecz pod balonem z Unią Skierniewice na remis

top feature image

BUKS2011: ostatni mecz pod balonem z Unią Skierniewice na remis

W sobotę 18 marca 2023 roku drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała ostatni mecz w lidze na Legii pod balonem. Przeciwnikiem był mocny zespół Unii Skierniewice.

Od początku meczu rywal naciskał i po naszym błędzie prowadził. Jednak to nie załamało BUKS-iarzy i z każdą minutą gry pewniej organizowaliśmy się w defensywie, przechodząc pod bramkę Unii.

Bramkę wyrównującą strzeliliśmy po nieźle wykonanym rogu. BUKS-iarze nie zatrzymali się i po szybkim ataku strzelili bramkę na 2 do 1.

Jednak UNIA walczyła do końca i strzeliła na 2 do 2. Szkoda, że zabrakło na koniec radosnego zwycięstwa BUKS-u, ale istotniejsze jest, że drużyna BUKS zagrała dobry mecz. Chłopcy potrafili się podnieść kiedy przegrywali, nie dali się mocnemu zespołowi i kreowali sytuację podbramkowe.

Naprawdę widać postęp w organizacji gry BUKS-u zarówno w defensywie jak i w przejściu z defensywy do ataku. Cieszy fakt, że cierpliwość popłaca, praca, trening, przynosi efekty :). Z punktu widzenia trenera, najlepsze jest , że na kilku pozycjach rodzi się konkurencja i ….odpuszczający czasem mecze, nie trenujący na maksa, nie będą mieli łatwo :):).

Brawo….rodzice BUKS-iarzy za wytrwałość w wożeniu w korkach i oddawaniu PIŁCE swojego wolnego czasu w weekendy przez prawie 5 miesięcy!!!!!!!! Bez zaangażowania rodziców nie jest możliwe granie w piłkę !!! Dziękuję w imieniu BUKS-iarzy. ŁĄCZY NA PIŁKA !!!

razem do boju!

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :