BUKS2011: ostatni mecz sezonu pełen emocji

top feature image

BUKS2011: ostatni mecz sezonu pełen emocji

Na koniec długiego weekendu 11 czerwca 2023 r drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zmierzyła się na własnym boisku w meczu rewanżowym z Mszczonowianką.

Już przed meczem było ciężko …….dotrzeć na mecz ze względu na wielogodzinne korki przy powrocie do Pruszkowa z długiego weekendu. Udało się i zagraliśmy :).

Początek meczu i znów bramka jak w kilku poprzednich meczach w pierwszych minutach. Niestety to raczej z błędu naszego musimy gonić wynik. W ostatniej akcji pierwszej połowy dostajemy prezent i rywal sam sobie wbił bramkę (choć by być pewnym że wpadnie, nasz napastnik tuż przed linią bramkarską ją jeszcze wkopał do bramki:).

W drugiej połowie było jak na karuzeli. Najpierw prowadziliśmy, potem daliśmy 3 prezenty rywalom i przegrywaliśmy dwoma bramkami, by na końcu strzelić jeszcze bramkę na 3 do 4. Było blisko, a jednak to Mszczonowianka wygrała. Gratulujemy rywalom.

Zajmujemy w 3 lidze 5 miejsce (na 6 zespołów) . Nie jesteśmy ostatni, ale czy to wystarczy by na jesieni zagrać na tym samym poziomie czy spadniemy do 4 ligi zależeć będzie od mazowieckiego związku piłki nożnej, który podejmie decyzje w zależności od układu meczy w innych tabelach ligowych. Zobaczymy, najważniejsze że zespół walczył (pokonał u siebie lidera tabeli ligowej, który pomimo to awansował do wyższej ligi) , złapał doświadczenie piłkarskie i chce rozwijać się dalej.

Mocno BUKS2011! Do przodu , będzie lepiej, jeśli tylko będziemy chcieli angażować się, trenować i grać!!!

Comments are closed.