BUKS2011: Ostatni sparing przed obozem sportowym rozegrali w sobotę, 20 sierpnia, gracze BUKS Pruszków, w którym rywalem był KS Ursus

top feature image

BUKS2011: Ostatni sparing przed obozem sportowym rozegrali w sobotę, 20 sierpnia, gracze BUKS Pruszków, w którym rywalem był KS Ursus

Po 2 miesiącach przerwy wakacyjnej, dzień przed obozem piłkarskim w Mrągowie, drużyna BUKS-u Pruszków rocznik 2011 rozpoczęła mocne przygotowania do sezonu 2022/2023.

BUKS-iarze rozegrali sparing z KS Ursus na wyjeździe. Rywal to bardzo mocna ekipa, której pierwsza drużyna była mistrzem 1 ligi. BUKS zmierzył się z drugim zespołem, ale to też mocny zespół.

Warunki pogodowe panujące od rana w sobotę nie były optymalne do gry w piłkę nożną( pomimo wieczorowej pory było upalnie i gorąco) jednak sparing odbył się zgodnie z planem, do tego w wymiarze prawie półtorej godziny gry podzielonych na 3 tercje. Kolorowi (stroje klubowe czerwono czarne juz były spakowane do walizek) z Pruszkowa pomimo początkowych problemów z dostosowaniem się niektórych zawodników do nowych pozycji , pod koniec drugiej połowy remisowali z popularnymi „traktorkami” 2 do 2. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla gospodarzy, jako , że w 3 kwarcie gospodarze skorzystali z naszych dwóch błędów indywidualnych. Jednak nie wynik był najważniejszy, a przypomnienie sobie zadań i sposobu gry jaki chcemy grać w dziewiątkach.

Podsumowując to co było na boisku, można powiedzieć, że gra chłopców BUKS2011 napawa optymizmem przed zbliżającą się ligą. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale można liczyć, że ciężka praca na obozie zaowocuje pozytywami i jeszcze lepszą grą w przyszłości.

W dniach 21-28 sierpnia podopieczni trenerów Dariusza Zielińskiego i Sławomira Kuropatwy (rocznik 2014) będą szlifować swoją formę piłkarską na obozie sportowym w Mrągowie.

Comments are closed.