BUKS2011: Przerwana passa zwycięstw w meczu ze ZNICZ-em

top feature image

BUKS2011: Przerwana passa zwycięstw w meczu ze ZNICZ-em

W 5 kolejce ligi wiosennej BUKS Pruszków rocznik 2011 zmierzył się w pojedynku derbowym ze ZNICZ-em Pruszków.

W protokole meczowym gospodarzem tego spotkania był BUKS Pruszków, aczkolwiek ciężko mówić o własnym boisku, jako, że oba zespoły trenują na tym samym obiekcie MOS Pruszków :).

Mecz był bardzo otwarty, pełen bramek, niestety dla BUKS kiepsko się zaczął już w pierwszej kwarcie. Pomimo w miarę wyrównanego początku meczu, dwa mocne strzały z dystansu rywali dały dwie bramki dla ZNICZ-a , a przy tym mocno wstrząsnęły drużyną BUKS. Kolejna bramka dla ZNICZ-a na początku drugiej kwarty jeszcze bardziej przytłoczyła BUKS-iarzy. Dopiero w ostatniej kwarcie BUKS otrząsnął się z szoku i powalczył dostarczając wiele emocji. Skończyło się 3 do 6 dla ZNICZ. Gratulacje dla rywali.

Brawo BUKS za walkę do końca, brawo kibice za doping!!!

Chłopakom z BUKS pozostaje przemyśleć co się nie udawało dziś w meczu , a następnie mocniej, efektywnie trenować i ……czekać na rewanż. Największą nadzieją na przyszłość jest możliwość zagrania jeszcze jednego meczu ze ZNICZ-em (a propo treningów: ZNICZ regularnie trenuje 3 razy w tygodniu, a BUKS2011…….. niech chociaż podstawowi gracze będą ZAWSZE na swoich treningach do końca roku:).

Comments are closed.

Post navigation