BUKS2011: tak się bawi i wygrywa BUKS Pruszków na Zniczu!!!

top feature image

BUKS2011: tak się bawi i wygrywa BUKS Pruszków na Zniczu!!!

W sobotę 11 czerwca 2022 roku drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała rewanżowy mecz w derbach miasta ze Znicz-em Pruszków.

Był to naprawdę dobry mecz w wykonaniu BUKS-iarzy. Już w pierwszej kwarcie meczu, gospodarze spotkania zobaczyli , że BUKS się nie przestraszył nazwy ZNICZ i grał dobrze w defensywie, poprzez dobrze zorganizowany pressing i …pomysłowy atak. Bramki BUKS w tej kwarcie nie strzelił, ale i nie dał się zaskoczyć. To bardzo dodało pewności siebie BUKS-iarzom. Nawet pomimo, że co najmniej kilku BUKS-iarzy mocno w tej kwarcie się zmordowało, a nawet z wysiłku dostali kolki, to nie pękli. 💪🏻🥇🏆

A w kolejnych kwartach było już lepiej dla BUKS. W pewnym momencie BUKS prowadził na boisku rywala 3 do 0 i był w gwiazdach. 🙂

Jednak ZNICZ walczył do końca , wykorzystał pewne niedociągnięcia defensywne BUKS-u i zrobiło się 2 do 3 . Emocje, groźna kontuzja naszego napastnika Adriana (liczymy , że ból minie szybko Adrian i nie stało się nic wyłączającego Cię z gry), a na końcu wybuch radości. Gratulacje BUKS2011 !!! JEST PROGRESS, TAK TRZYMAĆ!!! A jednak można wygrać ze ZNICZ-em na ZNICZ-u. Da się!!! DUMA I RADOŚĆ .Dziękujemy 🙂.

Kto był, ten widział, angażował się i cieszył się. Nawet Ci jeszcze mniej grający wiedzą , że jest fajnie być w drużynie BUKS2011. Dużo piłki, trenowania w turniejach, sparingach, a czym więcej angażowania się, tym więcej grania!!!

A WSZYSCY, KTÓRZY CHCĄ zobaczyć i poczuć TO SAMO CZYLI prawdziwą piłkę nożna drużynową, graną dla czystej radości gry, TO ZAPRASZAMY do BUKS Pruszków rocznik 2011.

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :