BUKS2011: Udany mecz Młodzików BUKS w Laskach

top feature image

W drugiej kolejce rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzika Młodszego drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 odnosi swoje drugie zwycięstwo. Tym razem udajemy się do Puszczy Kampinoskiej, a dokładnie do Lasek gdzie pokonujemy Rysia 6:2.

Dobrze zaczynamy to spotkanie i prowadzimy 2 do 0. Jednak kolejne nasze niewykorzystane sytuacje się mszczą i gospodarze strzelają bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą. Na początku drugiej połowy gospodarze doprowadzają do remisu. Zespół BUKS-u reaguje bardzo szybko i pozytywnie. Gra ofensywnie, stwarza sytuacje pod bramką rywali i strzela kolejne 4 bramki nie tracąc już żadnej.

⚽ Gratulacje dla drużyny BUKS2011 ! Oby tak dalej🔥🔝💚

Partnerzy:
🤝 Miasto Pruszków
🤝 Sponsor klubu firma GLOTOX Polska

Dziękujemy naszym chłopakom za walkę do końca, a drużynie Rysia Laski za mecz w duchu fair play.