BUKS2011: udany mecz z MILAN-em w angielskiej pogodzie!

top feature image

BUKS2011: udany mecz z MILAN-em w angielskiej pogodzie!

15 maja 2023 roku w Pruszkowie deszcz padał od rana i BUKS grając z MILAN-em mógł poczuć się jak w……jakiś pucharach europejskich przy grze w Anglii :). No może prawie, bo rywalem nie był ten MILAN z Italii tylko z Milanówka , a i pogoda była jak zwykle w Polsce w kwietniu czyli trochę deszczu, trochę słońca, a chwilami ulewa.

Najważniejsze jednak, że BUKS-iarze z rocznika 2011 nie pękli, nie rozpuścili się, nie zmiękli w deszczu i z pasją , chęciami oraz przez większość czasu spokojnymi głowami rozegrali mecz III kolejki ligi MZPN. Zagrali i wygrali z zespołem, który półtora roku temu (jeszcze przy grze 7 na 7) był całkiem poza zasięgiem BUKS-iarzy.

Tym razem zespoły BUKS-u i MILAN-u zagrali 9 na 9. To był dość wyrównany mecz, jednak bardziej skuteczni i skoncentrowani jako zespół na swoich zadaniach defensywnych (co cieszy szczególnie trenera BUKS) okazali się BUKS-iarze z Pruszkowa. BUKS wygrał z MILAN 4 do 1.

Brawo BUKS!! Brawo za zaangażowanie, za walkę o kolejne bramki, za skupienie i koncentrację w defensywie!!! To było dobre!!!

oba zespoły przebierały nogami by grać w piłkę niezależnie jak bardzo było mokro i deszczowo

Comments are closed.