BUKS2011: Udany rewanż z mocną drużyną LKS Chlebnia

top feature image

BUKS2011: Udany rewanż z mocną drużyną LKS Chlebnia

W sobotę 20 maja 2023 r drużyna BUKS-u rocznik 2011 zagrała rewanżowy mecz z LKS Chlebnia. W pierwszym meczu z tym rywalem nasza drużyna młodzików przegrała na boisku Chlebni aż 5 do 0. Pamiętając dlaczego tak się stało i bardzo chcąc pokazać się z lepszej strony, chłopaki z BUKS-u wyszli na mecz szczególnie zmotywowani i ukierunkowani na skuteczną grę w defensywie. 

Skoncentrowani i zjednoczeni na swoich celach , realizując w 100% założenia sposobu gry, drużyna BUKS Pruszków rocznika 2011 pokonała na własnym boisku zespół LKS Chlebni 1:0. To była bardzo dobra gra BUKS-u . Wielkie zaangażowanie w walce obronnej  i ,,serca zostawione na boisku” przez naszych zawodników, pozwoliły na zagranie na zero z tyłu. Jednocześnie z przodu BUKS-iarze mieli 2 sytuacje sam na sam z bramkarzem rywali, z których jedną wykorzystaliśmy i wygraliśmy mecz!!!!. 

Gratulacje BUKS2011 !! Mocno do przodu BUKS2011!!!
Dziękujemy drużynie z Chlebni za rywalizację i grę fair play oraz życzymy powodzenia w kolejnych meczach.
Podziękowania także dla naszych niezawodnych kibiców za doping i wsparcie ! 

Razem cieszymy się po zwycięstwie!!! Kto wygrał mecz????……BUKS, BUKS, BUKS

Comments are closed.