Charytatywny turniej piłki nożnej 5-osobowej ku pamięci Mateusza Jacak!!!!

top feature image

Charytatywny turniej piłki nożnej 5-osobowej ku pamięci Mateusza Jacak!!!!

W piątek 13 września 2018 nasz klub BUKS Pruszków włączył się w akcję wsparcia rodziny Mateusza Jacak i uczestniczył w charytatywnym turnieju organizowanym przez Playarena Pruszków na SP nr 3 w Pruszkowie.

 

Najważniejszym celem uczestnictwa klubu BUKS w turnieju było pokazanie jedności piłkarzy , dodania otuchy rodzinie zmarłego Mateusza, byłego zawodnika ZNICZ-a Pruszków. Jako piłkarze łączymy się w bólu i smutku i wyrażamy najszczersze kondolencje dla całej rodziny Mateusza oraz dla wszystkich jego przyjaciół i znajomych.

W turnieju nie chodziło o zwycięstwo na małym placu (choć podbudowanie się mentalne, że się jednak umie grać w piłkę zawsze dobrze robi:), ale o grę w szczytnym celu!

BUKS Pruszków wystawił dwie drużyny: BUKS seniorzy i BUKS młodzi- rocznik 2002 i młodsi. Jedni i drudzy pokazali się z dobrej strony i godnie reprezentowali dopiero budujący swój wizerunek klub BUKS Pruszków.

O sile klubu BUKS Pruszków niech świadczy fakt, że Seniorzy BUKS – startujący po raz pierwszy na małym boisku – po 4 grach awansowali do finału, gdzie dopiero w finale musieli uznać wyższość zespołu GADP Pruszków. BUKS nie wygrał, a jednak Wszyscy byli w turnieju zwycięzcy, bo byliśmy razem!!!!

Zarząd BUKS Pruszków dziękuje wszystkim uczestniczącym w turnieju swoim zawodnikom za zaangażowanie i wsparcie akcji ku pamięci Mateusza.

Comments are closed.

Post navigation