Dobry mecz z WKS RZĄŚNIK

top feature image

Dobry mecz z WKS RZĄŚNIK

Oby takich meczów BUKS- było więcej. A właściwie, oby już wszystkie były podobne do tego sobotniego z WKS RZĄŚNIK. I nie chodzi tylko o wynik, choć ten był efektowny 8:3. Po dwóch nieudanych meczach przegranych, w szczególności w bardzo złym stylu w drugich połowach, w sobotę BUKS nareszcie zagrał dobrze do końca. Zaangażowanie, dyscyplina taktyczna i …było miło . Bardzo potrzebny był nam taki mecz na przełamanie złej passy. Jeśli utrzymamy podobny sposób gry i wszyscy będą mogli i chcieli być na meczach  u nas jak i na wyjazdach, to ….. możemy być dobrej myśli.

Na tle bardzo dobrze wyglądającej drużyny – WKS RZĄŚNIK jest pierwszy w swojej grupie B klasy, na szczególne wyróżnienie zasłużyli Damian Fabisiak, który otworzył wynik spotkania i grał ze zmysłem klasowego napastnika , wiedział kiedy zgrać będąc tyłem do kolegi, kiedy pójść 1 na 1 z obrońcą (strzelił w sumie 2 bramki mimo, że nie grał non stop), oraz Sebastian Chodycz, który nie tylko strzelał – 2 bramki,  ale wreszcie wyśmienicie widział kolegów i im asystował – 3 asysty.

Poza tym również inni zawodnicy BUKS-u właściwie ustawiali priorytety i realizowali swoje zadania meczowe.

Bardzo cieszy, że po przerwie BUKS grał ambitnie i bez zniechęcenia. Widać było przyśpieszenie gry i efektywną grę różnym rodzajem pressingu w zależności sytuacji. Znów pokazywał klasę – będąc liderem i głosem trenera na boisku – nasz nowy stoper Daniel, a do niego dopasował się testowany nowy zawodnik Adam. To była kompilacja doświadczenia, siły, wzrostu, szybkości i zdecydowania. Można by powiedzieć, że do gry wróciła nasza obrona, bo i pozostali obrońcy grali bez prostych błędów. Jedyny minus , to kilka błędzików naszego bramkarza, ale Emil głowa do góry, wiemy, że Ci zależy i możesz się poprawić.

Zagrali: Emil, Daniel, Mateusz, Adam, Filip, Krzyś, Mateusz Lada (2 bramki), Kuba Jankiewicz (1 bramka) , Patryk, Sebastian Chodycz (2 bramki i 3 asysty), Baton, Kamil, Rafał Deczewski (1 bramka), Damian Fabisiak (2 bramki), Tomek Wroński, Krzysztof Protasiuk, Wojtek Czaplarski.

Comments are closed.