Drugi sparing BUKS-u również wygrany

top feature image

Drugi sparing BUKS-u również wygrany

Może nie była to tak okazała wygrana jaką być by mogła, gdyby BUKS wykorzystał choćby 15 procent szans i okazji:), ale sytuacje podbramkowe były i to się liczy. To był sparing i celem była oczywiście wygrana, ale również sprawdzenie na czym stoimy, jakie są plusy i minusy po zimie, biorąc pod uwagę grę na dużym boisku. BUKS Pruszków –  Guzovia Guzów  4 – 1.

By zwycięstwo było okazalsze, zabrakło dokładności , precyzyjności , choć ktoś mógłby stwierdzić, że trochę szczęścia.

Z drugiej strony można poprawić pewne rzeczy …….korzystając z okazji , że przeciwnik na to pozwala. Warto cieszyć się piłką, grać z wykorzystaniem szerokości boiska, budować akcje kilkupodaniowe, a nie tylko długimi piłkami.

Trzeba pamiętać, że już za chwilę przyjdzie czas na trudniejsze próby. Na wyróżnienie, choćby z racji skompletowanego hattricka w asystach zasługuje Ladzia, nieźle efektywnie w strzelaniu bramek przypomniał się Sebastian Chodycz, a rzetelnie i co ważne skutecznie łatał dziury kolegów i bronił z poświęceniem Mateusz Call.

Można się cieszyć, że kolejny debiutant w zespole Patryk pokazał się z dobrej strony, strzelając bramkę i zwiększając siłę i możliwości na skrzydłach. Zapraszamy nowych, z pojęciem piłkarskim, a przede wszystkim chętnych gry.

Ogólnie nie jest źle:). Drugi mecz kontrolny wygrany. Atmosfera w drużynie idzie w górę. Już wiemy i widzimy, że jesteśmy w stanie grać i wygrywać nawet dwa mecze z rzędu. Gratulacje dla całej drużyny. Za tydzień kolejne wyzwanie z BLIZNE.

Zagrali: Emil, Michał, Mateusz, Marcin, Krzysiek, Kamil, Sławek Kuropatwa (1 bramka), Ladzia, Sebastian Chodycz (2 bramki), Patryk Jaworski (1 bramka), Damian F., Kamilek, Baran, Czapla, Damian J.

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :