Dzieci z BUKS-u grali w weekend na trzech frontach!!!!

top feature image

Dzieci z BUKS-u grali w weekend na trzech frontach!!!!

W sobotnie popołudnie w ramach V kolejki Ligi Zimowej BUKS rocznik 2011 zmierzył się z Unią Skierniewice.

Mecz z Unia był okazją do sprawdzenia nowych zawodników oraz tych z BUKS-u, którzy w meczach o tzw. stawkę , punkty, nie mają jeszcze wielkiego doświadczenia.

Chłopcy próbowali stwarzać zagrożenie dla bramki przeciwnika i grali zespołowo. Niestety dla Buks-u zawodnicy Unii okazali się bardzo skuteczni w powstrzymywaniu Naszych zapędów.

Mecz można ocenić jako super doświadczenie dla młodych „budowlańców”, w kolejnych meczach będą już mniej stremowani i odważniejsi w boiskowych poczynaniach.

 

Unia Skierniewice – BUKS Pruszków 8:1 (4:0)

Dla BUKS-u strzelił: Adam – ⚽.

Zagrali: 1. Rakowski, 2. Mika Sz, 3. Mika M, 4. Jankowski, 5. Samsel, 6. Wójcicki, 7. Michałowski, 8. Chuchliński, 9. Świech, 10. Borowski.

W niedzielę rano, najbardziej doświadczona ekipa z BUKS-u 2011 zmierzyła się ze starszymi kolegami reprezentującymi barwy MKS PIAST Piastów 2010. Mecz rozegrany został na hali w Piastowie.

Gra szkoleniowa miała za zadanie sprawdzenie czy założone cele szkoleniowe są zrealizowane zgodnie z planem.

Należy stwierdzić, że w dużej części Nasi zawodnicy realizują plan szkoleniowy. Gra wygląda coraz bardziej „dorośle”, chłopcy rozwijają się indywidualnie oraz zespołowo. Dodatkowo sprawia to wszystkim dużo frajdy i radości. Brawo Panowie !!!

Po analizie video (taki Nasz Video Assistant Referee) wynik ustalono na 10:8 dla BUKS-u.

Również w niedzielę rano nasi najmłodsi BUKS-iarze grupa 2012 wsparta mniej ogranymi żakami zmierzyła się w Komorowie z tamtejszym FC Komorów. Nasi przeciwnicy okazali się bardzo dobrym zespołem . Nasi mali zawodnicy z BUKS-u uczyli się piłki, łapali podstawy gry.

Dziękujemy naszym wszystkim rywalom i do następnego weekendu!

Comments are closed.