Efektowne zwycięstwo rocznika 2002 z Piastem Piastów

top feature image

Efektowne zwycięstwo rocznika 2002 z Piastem Piastów

W niedzielne popołudnie młodzież z BUKS-u rocznik 2002 zmierzyła się w Piastowie z tamtejszym Piastem. Drużyna z Pruszkowa wreszcie zagrała dobry mecz i wygrała 0 do 4.

 

Przystępując do meczu można było mieć powody do obaw,jako że dwa poprzednie ligowe mecze BUKS przegrał , jednak dziś zespół wyszedł odmieniony kadrowo i psychicznie. Powrót liderów zespołu , wzmocnił zespół zarówno w defensywie jak i środku pola, a do tego wyciągnięty z ławki rezerwowych napastnik Ponton pokazał, że pracą i cierpliwością można dojść do swoich celów :). Aż miło było patrzeć, jak zespół miał przyjemność i radość z gry w piłkę.

 

Od początku meczu BUKS kontrolował wydarzenia na boisku po bramce Dominika. Do końca pierwszej połowy przewagę miał zespół z Pruszkowa, choć w tej części spotkania więcej bramek nie padło.

W drugiej części meczu strzelanie zaczął nasz nowy napastnik Ponton, podwyższył pokazując zimną krew z karnego Adrian, a wynik ustalił w zamieszaniu podbramkowym rezerwowy Szymon.

Wynik miły dla oka jednak najważniejsze, że wreszcie były akcje kilku podaniowe , rozrzucanie piłki na strony (choć z punktu widzenia trenera jeszcze za mało), poukładana gra w defensywie oraz z reguły zaangażowanie w walkę o piłkę.

MKS Piast Piastów – BUKS Pruszków  0 – 4

Zagrali:Krzysztof Zalewski, Mateusz Pietrusiak, Patryk Wyczawski, Kuba Murza, Adrian Polkowski (1 bramka), Dominik Andrzejak (1 bramka), Franek Tatar, Michał Łukasiak, Dominik Jakubik (1 bramka), Kacper Kawałko, Bartek Wójcicki, Szymon Cegliński (1 bramka), Paweł Cegliński, Bartek Szymanowski, Remek Polak, Kuba Flis, Mateusz Szymański, Filip Nuszkiewicz.

 

A teraz zapraszam na przyjemny dla oka skrót bramek BUKS z Piastem Piastów

Comments are closed.