Guzovia Guzów – BUKS Pruszków 1 : 0

top feature image

Guzovia Guzów – BUKS Pruszków 1 : 0

Kolejny wyjazd seniorów BUKS Pruszków zakończył się znów minimalną porażką zespołu z Pruszkowa 1 do 0.

Podobnie jak w meczu 2 tygodnie temu z Ożarowianką, dzisiejszy rywal Guzovia strzeliła bramkę pod sam koniec meczu.

Sam goły wynik nie pokazuje jednak całości przebiegu meczu. Można wręcz powiedzieć, że nie wykorzystane sytuacje się zemściły. To zespół BUKS miał 2 poprzeczki i słupek, do tego tzw. 100% sytuacje z 5 metrów …..a jednak to gospodarze strzelili bramkę korzystając z…..prezentu od naszego bramkarza. Szkoda, ale trzeba podejść z cierpliwością i wiarą, że „co nas nie zabije , wzmocni nas na przyszłość”. Na poprawę humoru można powiedzieć, że kolejni obserwatorzy naszego zespołu są pod wrażeniem zmian i progressu jaki nastąpił w BUKS-ie….. Lepiej niż było…, co nie oznacza wystarczająco by wygrywać w tej lidze:)……Może za mało doświadczenia młodych zawodników BUKS, nie ogranych w piłce seniorskiej, a może jeszcze kilka miejsc w składzie BUKS czeka na nowych zawodników….. ZAPRASZAMY!

Podsumowując mecz GUZOVIA kontra BUKS to był klasyczny mecz walki w B klasie – piłka w drugiej połowie częściej była w powietrzu niż na ziemi, w którym gospodarze zainkasowali komplet punktów poprzez właśnie zagranie długiej piłki  i …brak kleju w rękach naszego bramkarza :).Nie robi błędów tylko ten kto nie gra. Ważne by wyciągać wnioski i grać lepiej w następnych meczach.

 

W niedzielę, 5 maja o godz. 18 BUKS Pruszków podejmie na boisku MOS Pruszków GKS Podolszyn. Zapraszamy kibiców na trybuny stadionu przy ul. Gomulińskiego 4 by wsparli zespół BUKS swoim dopingiem.

Zagrali w BUKS: Emil Błaszczyk, Adam Kantaev, Mateusz Call, Filip Przybysz, Maciek Sachnowski, Konrad Ziółkowski, Piotr Gdelski, Janek Jankowski, Adrian Polkowski (Adrian Wycech), Kamil Piotrowski (Krzysiek Protasiuk), Kacper Kaszuba.

Comments are closed.