Hattrick Sebastiana nie pomógł

top feature image

Hattrick Sebastiana nie pomógł

W kolejnym sparingu BUKS Pruszków zmierzył się z zespołem Józefowianki Józefów. Przeciwnik to jeden z wiodących zespołów w B klasie.

Mecz odbył się w środku tygodnia w środę w Płochocinie. Z tego powodu był to dodatkowy sprawdzian dla tworzącej się drużyny BUKS-u. Jak się okazało, zespół potrafił się zorganizować i zebrać na mecz.

Zespół BUKS-u zaprezentował kilka fajnych , a co najważniejsze efektywnych akcji w ofensywie zakończonych sytuacjami podbramkowymi. Niestety pod samą bramką, skuteczność wykorzystania tzw. 100% sytuacji nie była mocną stroną zawodników z Pruszkowa. Jedynie Sebastian pokazał, że ma ciąg na bramkę i głód do zdobywania bramek jak rasowy napastnik.

Podsumowując mecz zakończył się wynikiem 6 do 3 dla Józefowianki. Wszystkie 3 bramki dla naszego zespołu strzelił Sebastian. Widać postęp zespołu BUKS-u w operowaniu piłką, jednakże konieczna jest poprawa w funkcjonowaniu zespołu kiedy rywal ma piłkę.

Dziękujemy zawodnikom za wysiłek i zaangażowanie, a kibicom za wsparcie i motywowanie do dalszej pracy i gry!!!

Statystycznie:

Józefowianka Józefów 6 – 3 BUKS Pruszków

Zagrali: Marcin Leja, Patryk Czebatul, Mateusz Lada, Kuba Jankiewicz, Maurycy Gil, Sebastian Chodycz, Kamil Piotrkowski, Dominik Ślusarczyk, Adrian Kęska, Konrad Jaciubek, Łukasz Różycki, Damian Żak, Adam Sarnacki.

Comments are closed.