Jeszcze jedno doświadczenie dla BUKS-u rocznika 2002!!

top feature image

Jeszcze jedno doświadczenie dla BUKS-u rocznika 2002!!

To nie była dobra sobota dla młodych zawodników BUKS-u. Niestety sparing rocznika 2002 z KS Teresin skończył porażką 1 do 4. Tym boleśniejszą, że w pierwszej połowie to zespół BUKS-u był strona dominującą, prowadził grę, mocno naciskał już na defensywę rywali . Zespół z Teresina został zepchnięty do obrony przed własnym polem karnym. Jednak chłopakom z BUKS-u zabrakło doświadczenia i nie potrafili przełożyć przewagi w posiadaniu piłki na bramki, do tego pozwolili rywalom na skuteczne kontry, które zamieniły się na dwie bramki.

Sytuację trochę poprawiła bramka Murzy po ciekawie wykonanym przez Dominika stałym fragmencie gry.

To co najgorsze okazało się w drugiej połowie. Chłopaki z BUKS-u poczuli w nogach duży wysiłek z pierwszej połowy i nie wytrzymali fizycznie. Oczywiście miały na to również wpływ kontuzje trzech podstawowych zawodników, jednak najważniejszy jest efekt czyli strata kolejnych dwóch bramek przez zespół z Pruszkowa.

Przegrana niestety zasłużona, chociaż nie aż tak wysoka. Aż takiej różnicy nie było. Ważne, ze wiemy jakie mamy problemy i nad czym się skupić by było lepiej. Gratulacje dla zawodników za sposób gry w pierwszej połowie. Myślę, że jeśli wytrwacie w pracy, treningach, za pewien czas stać Was będzie na cały taki mecz!

Już za tydzień początek ligi i gra o zwycięstwa, punkty, bramki, a przede wszystkim przejście do historii, że pasja w sporcie jest najważniejsza. Nie trzeba być najlepszym, grać lub być  w drużynie w najwyższych ligach by mieć z tego satysfakcje i zadowolenie.

Zagrali: Krzysiek, Arek, Max, Murza (bramka), Kula, Szymon, Franek, Michał, Kuba, Dominik (asysta), Filip, Duży, Remek, Paweł, Grzesiek.

Na poprawę humoru bramka Kuby Murzy z wolnego

 

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :