Juniorzy BUKS rocznik 2002 dalej w grze

top feature image

Juniorzy BUKS rocznik 2002 dalej w grze

W poniedziałek 19 sierpnia juniorzy BUKS rocznik 2002 rozegrali sparing z …..Legią Warszawa. Choć nie była to słynna Legia z Łazienkowskiej, a jej poprzedniczka UWKS Legia Bemowo, to i tak rywal zawiesił wysoko poprzeczkę.

Drużyna Legii Bemowo funkcjonuje w rozgrywkach od kilkunastu lat, gra w lidze wojewódzkiej w roczniku 2002, a jeszcze do niedawna to była klasa sportowa piłkarska.

W związku z okresem wakacyjnym, w zespole BUKS kilku do niedawna tzw. regularnych „ławkowiczów” zagrało w znacznie większym wymiarze czasowym i pokazało, że też się uczą grać w piłkę i w co raz większym stopniu rozumieją co się robi na danych pozycjach oraz że…… mogą być z nich „grajki” na poziom BUKS:).

Wynik meczu był drugorzędny, najważniejsze było przypomnienie trenowanych zachowań zespołowych, zarówno w defensywie jak i ofensywie, testowanie niektórych zawodników na nowych pozycjach , a najważniejsze to rozegranie meczu treningowego.

W pierwszej połowie BUKS skupił się na rozbijaniu ataków rywala. Defensywa zespołowa BUKS była prawie bezbłędna. W drugiej połowie odważniejsza gra gospodarzy, dała kilku znaczących szans na strzelenie bramki, jednakże pomimo kilku prób nie udało się pokonać bramkarza Legii.

Dziękujemy gościom z Warszawy za przybycie i grę. Życzymy powodzenia w lidze.

Zagrali w barwach BUKS:

Krzysztof Zalewski, Roman Baleja, Mateusz Pietrusiak, Filip Figurski, Kacper Ludwisiak, Filip Nuszkiewicz, Franek Tatar, Dominik Jakubik, MIchał Łukasiak, Remek Polak, Dominik Andrzejak, Szymon Cegliński, Paweł Cegliński.

Comments are closed.