Juniorzy BUKS2002 przegrywają na wyjeździe z Jednością Żabieniec

top feature image

Juniorzy BUKS2002 przegrywają na wyjeździe z Jednością Żabieniec

Wieczorem 2 czerwca 2021 roku juniorzy BUKS Pruszków rocznik 2002 udali się pod Piaseczno na mecz z Jednością Żabieniec.

Od początku meczu to gospodarze prowadzili grę , ale BUKS-iarze jako zespół dobrze się bronili. No prawie….Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy Jedność Zabieniec jednak złamała naszą defensywę i na przerwę schodziliśmy przegrywając jedną bramką.

Niestety w przerwie zamiast uspokojenia i pomyslenia jak i co poprawić były wzajemne pretensje. Pewnie , że każdy może być zły przegrywając , szczególnie jak się traci bramkę chwilę przed gwizdkiem i może w pewnym stopniu to objaw ambicji jaką każdy BUKS-iarz powinien mieć walcząc o zwycięstwo. Jednak takie złe emocje , pyskówki niewiele wnoszą pozytywnego. I taki był efekt po przerwie: zmęczony BUKS, bez pomysłu, był już tylko tłem dla rozpędzonej Jedności. Skończyło na 3 do 0 dla Jedności Żabieniec, choć trzeba przyznać że roboty nasz bramkarz miał za kilka meczy.

Trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. Kolejne mecze niech będą przyjemnością , bo to już ostatnie chwile BUKS2002.. Zostały 4 historyczne ostatnie mecze rocznika 2002 ……..Wychodzimy , gramy, niezależnie od wyniku dajemy z siebie wszystko i cieszymy się z tego co nam się udaje. A jak będzie pozytywnie dla BUKS to super, jak nie , to nie dolewamy oliwa do ognia.

Comments are closed.