Juniorzy dobrze grali, ale tylko w pierwszej połowie

top feature image

Juniorzy dobrze grali, ale tylko w pierwszej połowie

W meczu rewanżowym juniorów z Jednością Żabieniec było dobrze, ale tylko do przerwy.

W sobotnie przedpołudnie 26 września 2020 r. BUKS rocz. 2002 wyszedł na boisko naładowany energią i wszystko dobrze się zaczęło. Sędzia po faulu na Adrianie podyktował karnego. Do jedenastki podszedł nasz stały wykonawca i….przestrzelił. Na szczęście młodzi BUKS-iarze dalej napierali i kolejna szybka akcja skończyła się bramką Michała.

Niestety BUKS długo nie cieszył się z prowadzenia. Po błędzie indywidualnym w wyprowadzeniu piłki było 1 do 1.

A jednak jeszcze przed przerwą zespół z Pruszkowa pokazał swoją lepszą stronę i po dwójkowej akcji Fira z Adrianem, ten ostatni dał prowadzenie 2 do 1 dla BUKS.

W przerwie nastąpiła jedna zmiana Dominika na Ludwika i było nastawienie na strzelenie kolejnych bramek. A jednak boisko zweryfikowało plany. Szybkość jaką zapewniał Ludwik na skrzydle nie zrównoważyła braku utrzymania się przy piłce jaką dawał Dominik (zmiana wynikała z potrzeby wsparcia zespołu seniorów BUKS).

Z każdą chwilą rywal z Żabieńca bardziej dominował , a BUKS ….nie miał sił . Brakowało rozegrania piłki z kolegą, przejścia efektywnego od obrony do ataku, celnych strzałów, a najważniejsze to wytrzymałości fizycznej przez cały zespół. Oj trzeba będzie na treningach pobiegać:). BUKS ma teraz 2 tygodnie (do kolejnego meczu) na poprawę formy fizycznej i będzie walczyć dalej. Może przy tym wyleczą się chorzy, bo krótka kadra i brak odpowiedniej jakości zmian dał się we znaki.

Ostatecznie skończyło się na straceniu przez BUKS 3 bramek w drugiej połowie . Końcowy wynik 2 do 4 dla Jedności Żabieniec.

Comments are closed.