Kolejny sparing BUKS na tarczy

top feature image

Kolejny sparing BUKS na tarczy

W meczu sparingowym BUKS  Pruszków  przegrał 5-1  (1-0) z GROM Prace Małe. Mecz odbył się w Pracach Małych. Ze względu na okres wakacyjny w składzie BUKS zagrała duża ilość juniorów.

Pomimo, że wynik bardzo niekorzystny dla BUKS, było to ciekawe spotkanie. Można powiedzieć, że wynik nie do końca odzwierciedlał co działo się na boisku. BUKS prowadził grę, był więcej przy piłce, tworzył sytuację podbramkowe (szczególnie w pierwszej połowie) , a bramki strzelali gospodarze. Warto wyciągnąć wnioski i w następnym meczu zmniejszyć ilość prostych błędów indywidualnych powodujących szybkie ataki, szybciej kasować kontrataki rywali oraz poprawić skuteczność pod bramką przeciwnika.

Ważne , że młodość i doświadczenie BUKS zaczyna iść w parze. Jest czas na kolejne eksperymenty i próby by było lepiej w lidze.

Jedyną bramkę dla BUKS zdobył Stasiek Brzostowski.

 

Kolejny sparing BUKS zagra już w środę o godz. 19 na własnym boisku z Józefowianką. Zapraszamy kibiców. Już można wspólnie odpocząć i mieć dobrą rozrywkę na trybunach obiektu MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4.

 

 

Comments are closed.