Lanie BUKS Pruszków od Relaxu Radziwiłłów

top feature image

Lanie BUKS Pruszków od Relaxu Radziwiłłów

W ostatnim meczu sezonu u siebie  Pruszkowiacy w fatalnym stylu przegrali 0:5. Tylko w pierwszej połowie goście strzelili 3 bramki, a końcowy wynik to i tak nic, jeśli by się policzyło liczbę celnych strzałów obydwu drużyn. BUKS miał w tej statystyce liczbę zero po swojej stronie.

W każdej formacji BUKS zagrał poniżej krytyki, czego efektem jest wynik dzisiejszego spotkania. Dodatkowo nie podjęliśmy z rywalem walki. Pod względem piłkarskim zawodnicy BUKS wyglądali równie marnie, na dobrą sprawę nie stworzyliśmy żadnej klarownej sytuacji.

Na plus można zaliczyć jedynie kolejne debiuty juniorów BUKS w zespole seniorów. Zmierzyli się z piłka seniorską i przeżyli: Lisu, Krzysiek Z, Michał . Biorąc pod uwagę, że w czasie ich gry nie było gorzej dla BUKS, a chwilami można było nawet odnieść wrażenie , że byli tymi nielicznymi wśród gospodarzy którym się chciało mocniej zaangażować, biegać….. można uznać , że debiuty były poprawne.

 

Po takim meczu nie pozostaje nam nic innego jak skupić się na pracy oraz wyciągnąć wnioski, bo takie porażki niewątpliwie uczą ……

Zagrali: Zbyszek Rakowski (Krzysztof Zalewski), Rafał Zbiciak (Emil Błaszczyk), Mateusz Pietrusiak, Damian Fabisiak, Janek Jankowski (Michał Stan), Piotr Gudelski, Mateusz Wójciuk, Kamil Piotrowski (Kuba Flis), Kacper Kaszuba (Michał Stan), Mateusz Call.

Comments are closed.